Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom a korához képest éretlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a korához képest éretlen?

Figyelt kérdés
Párom 33 éves. Hetente legalább háromszor megy a haverokkal inni, nem csak kocsmába. Kiülnek ide-oda parkokba, padokra töményezni. Ha rákérdezek, miért nem valami beülős hely, vagy valami normális programot szerveznek, az a válasz, hogy ő 12 éves kora óta ezt csinálja, és ezt is fogja. Nekem picit furcsa, hogy megragadt ebben az állapotban. Nem fejlődik. Lassan babát szeretnénk, de így nem vagyok benne biztos, hogy jó apa lenne. Nekem ez a padon iszogatás amolyan tini menőzés, nem tartom komolynak és érettnek aki így viselkedik. Ezt közöltem is vele. Nincsenek életcéljai, egyszerűen minden pénzét butaságokra költi. (Cigi, pia) Nem rak félre, nem gyűjt. Nekem 3 takarék számlám van, néha azt érzem, hogy ő úgy gondolja, hogy ez a MI közös pénzünk. Pedig már a megismerkedésünk előtt is megvolt mindegyik számla, illetve a félrerakott pénz. Nem tudom rávenni, hogy takarékoskodjon, ne igyon. A cigi sem tetszik, de tudom h azért arról nehéz leszokni. Picit úgy érzem, hogy külön "fejlődünk", ő megmaradt a TINI én pedig már komoly terveket szövögetek. Ház vásárlás, baba. De félek attól. hogy ő nem érne fel a feladathoz. Hogy még mindig az első ezek a haveros esték lennének. 31 évesen én nem arra vágyom, hogy egy parkban részegedjek le, hogy ott csövezzek, vagy egy kocsmára. Szakítani nehéz dolog lenne, de nem akarok olyan nő lenni, aki otthon főz mos takarít, míg a férje kocsmázik, haverozik vagy a fene tudja mit csinál. Mit tennétek ebben a szituban.

2020. júl. 3. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát komolyan leülnék vele ezt megbeszélni ha nem változtat tovább lépnék.Egyenlőre közös jövőt ne tervezz vele a leirtak alapján ő egy link aki megragadt a tinédzser korba és nem akar felnőni felelősséget vállalni pedig egyáltalán nem tud és nem is akar nem terveznék vele se házat venni babát meg főleg nem amig nem látnék változást.
2020. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát sajnos ez nagyon gáz. De mit keresel még mellette? Ahogy írod, teljesen más az értékrendetek. Tőle nemhogy gyereket nem szabad, de mellette maradni sem. Hidd el, jó nem lesz ebből soha.
2020. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Jo hallani hogy vannak magadfajta nok, sajnos eddig nem sokkal talalkoztam. En eddig mindig azt alttam h a csajok toljak a yolo-t meg a hedonizmust.


Szerintem hanyagold a csavot, o nem fog megvaltozni es nem talaltok

2020. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon gáz. Össze sem jöttem volna vele.
2020. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amikor összeköltöztünk, azt gondoltam az első lépés a saját komoly élet felé. Mármint eddig a szüleivel élt, nem jöttek ki túl jól. azt gondoltam emiatt megy el otthonról. Most lassan egy éve élünk együtt, és látom, hogy szó nincs arról, hogy a szüleit szerette volna kerülni.
2020. júl. 3. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Alkoholista fazonnal tervezel gyereket. Ezt gondold át még párszor...
2020. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Úgy őszintén, most mit vársz?

Majd varázsütésre megváltozik?

Ezt ugye te sem hiszed el?! Ugye nem?

Ne légy ennyire naiv légyszi.

Neki ez az élet, vannak ilyen emberek.

Gyereket csak akkor vállalj vele ha nem gond hogy amúgy mindent egyedül kell csinálnod, és ő meg majd megy piálgatni a haverokkal.

F38

2020. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Megmondta "12 éves korától ezt csinálja és ezt is fogja". Nem tudom mit vársz tőle, nem egy a jövőképetek.
2020. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Látom megjött a kedves barátod is a haverjaival és lepontoz minden normális választ. Sok sikert hozzá a továbbiakban!
2020. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

"nem akarok olyan nő lenni, aki otthon főz mos takarít, míg a férje kocsmázik, haverozik"

már most ilyen nő vagy, de ezen lehet véálétoztatni


"12 éves kora óta ezt csinálja, és ezt is fogja"

ha ezt fogja csinálni, és téged zavar, akkor minek vagy vele ?!

2020. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!