Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami, vagy ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami, vagy ciki és inkább hagyjam? Korához képest komoly.

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok.8 évvel ezelőtt ismertem meg egy akkor még fiút, már akkor működött a kémia köztünk, de mivel még fiatal volt, így nem lehetett semmi köztünk. Egy hete újra találkoztam Vele, és az érzés nem változott. Ugyanúgy megvan a kémia, és nagyon tetszik, csak picit visszatart az 5 év. Nem 20 évesnek néz ki, hanem 25nek, én meg 20 évesnek nézek ki. nagyon jókat dumáltunk, azonos érdeklődési kör. Ő is dolgozik, már, mint én. Lehet ebből valami, vagy ciki és inkább hagyjam? Tanácstalan vagyok. A barátok egy részét nem érdekli, azt mondják vágjak bele,mert nem látszik az 5 év. A srác is ugyanezt mondogatja... Szerintetek?
2014. jún. 5. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki a frászt érdekel?

A korkülönbség akkor zavaró, hogy ha fiatal, tizenévesekről van szó. Én barátom is 7 évvel idősebb, leszarom ki mit mond, boldog vagyok vele.:)

2014. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már volt párpárkapcsolatod, és nem okoz lelki törést annak felismerése, hogy ennyivel fiatalabb sráccal hosszútávon nem tervezhetsz, max. pár jó hónapotok, évetek lehet, most meg élvezni akarod az életet, akkor hajrá vágj bele.
2014. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5 év az semmi ha tudnád hogy hány embert ismerek akik közt 16-20 év is van
2014. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na várj, most 17 éves korodban működött a kémia közted és egy 12 éves srác között? :DDDD


Egyébként szerintem simán vágj bele, ez az 5 év tényleg nem sok, és ha sem téged, sem a srácot nem zavarja, akkor szerintem simán működőképes a dolog! :)

2014. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak... :) az az 5 év naptári év... Amúgy csak 4 év,mert ő év végi én meg év eleji...úgyhogy akkor Ő már 13 volt...amúgymeg nem annyi ak nézett ki... Egy táborban taliztunk. Nem arra gondoltam amikor megláttam,hogy hol a személyije :D csak arra,hogy huuu de jó pasi! Elvileg 14 év alatti ott se lehetett volna... Ezért se gondoltam,hogy olyan kicsi...

Köszi a válaszokat! :)

2014. jún. 5. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj értem, csak hirtelen ahogy visszaszámoltam olyan furán jött ki a dolog :D egyébként sok sikert hozzá! :)

5-ös voltam.

2014. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike. Randizunk nemsokára :)
2014. jún. 5. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!