Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal két éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal két éve vagyunk együtt. Eddig is voltak kisebb-nagyobb problémák, de ez most nagyon szótlanul hagyott. Van még megoldás?

Figyelt kérdés

Párom és én két éve vagyunk együtt.

Egy nagyon aranyos srác, annyit kell róla tudni, hogy poszttraumás stresszben szenved, ami miatt gyakran változó a hangulata, szomorú, nem motivált stb. De mindezek ellenére mindig nagyon boldogak voltunk, nyilván voltak kis veszekedések hülyeségeken, de alapvetően nagyon jól megértettük egymást.

Decemberben kezdődtek el a problémák, nagyon nem működött a kommunikáció, nem kaptam figyelmet, törődést, rengeteget veszekedtünk. Szüneteltünk pár napot, újra összejöttünk. Májusban megint volt egy szünet, megint egy hét után összejöttünk - innentől kezdve nagyon megváltozott, mintha kicserélték volna, gondoskodó volt, mosolygós, mindenben ott volt és segített, többet szeretgetett mint általában, a barátainknak is feltűnt, hogy nagyon nagy a szerelem megint. Többször mondtam neki, hogy szinte újra szerelmes vagyok, a szex is jobb volt mint valaha, rettentő boldogak voltunk.

Tegnap filmet néztünk, és közben mutatott nekem a telefonján egy képet. A képernyő tetején felvillanó az értesítés hogy az exe éppen ír neki...

Ez az az ex, aki az egész kapcsolat alatt alázva volt, mindennek elhordta ő, és a barátai is, nem mellesleg nekem volt szerencsém találkozni vele, mikor csak pár hónapja voltunk együtt, részegen ráírt páromra, hogy még szereti, akkor beszéltem is vele, hogy ezt így nem kéne.

Mikor rákérdeztem, hogy ez mi, gyorsan elhúzta a telefont. Pár másodperc dugdosás után kinyögte, hogy hát beszélgetnek, nem tudja mióta.

Kicsit eldurrant az agyam, mondtam neki, hogy rendben, akkor szedje össze a szarjait és menjen haza. Sírt, összepakolt és elment.

Este végül ráírtam a lányra. Nem akartam semmi rosszat, de tényleg válaszokra volt szükségem. Leírtam neki, hogy tudom, hogy beszélnek, tudni szeretném, pontosan miről, mióta, és hogy én nem akarok közéjük állni, ha valami történt közöttük.

Rettentő kedves volt a lány, viszont kiderült, hogy párom akkor írt rá, mikor szüneteltünk, májusban, és egyáltalán nem szólt neki, hogy már együtt vagyunk.

Illetve, elhívta a lányt találkozni, és pont tegnap akart volna (csak nem ért rá), mikor én azt hittem, munkában van.

Borzasztóan összetörte ez az egész a szívemet, nem is tudom mit mondjak. Meg akarom oldani, de nem tudom ezt meg lehet-e még. Beszélgettünk azóta chaten, de sok mindenre nem jutottunk...

Nem tudom, higgyek-e neki bármiben ezek után, hogyan kezdjük újra, egyáltalán érdemes újrakezdeni?



2020. júl. 4. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit érnek a szünetek. Csak időhúzás.
2020. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hitted dolgozni megy, ő pedig randizott volna.

Van még kérdés?

2020. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatotok több sebből vérzik. Az összeveszések, szünetek sem normálisak, de az ex megkeresése sem. Ha nem működik, akkor nem kell erőltetni, a sokadik újra kezdés meg teljesen felesleges.
2020. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Lehet felvillanyozta a lány, azért volt figyelmesebb veled. Vagy bűntudatból.

Nem tud dönteni, azért nem szólt neki, hogy együtt vagytok, ha a randi jól sikerült volna, szerintem jött volna az újabb "szünet".

2020. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez már tényleg csak olyan nincs ló jó a szamár is kapcsolat.

Ő eltéblából ebben a kapcsolatban.

Ő kicsit lusta is, és gyáva nagyon gyáva.


És valószínű úgy gondolja te nagyon szereted őt, és mindent elnézel neki. Ha pedig nem jön össze neki valamit tuti tárt karokkal fogadod őt vissza.


basszusss...


Komolyan ez a retardált kell neked?

2020. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!