Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy gyakran mondják hogy szép vagyok(nem csak a férfiak), jó fej,kb mindenkivel jól kijövök, buta sem vagyok szóval nagy gond elvileg nincs velem és mégsem találom a párom?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ne aggódj, pont azért nem találsz mert normális vagy! Ilyen nőkre sajnos a mai világban nincs igény!

Ez nem a te hibád!

2020. júl. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, te kinek tetszel. Neked ki tetszik? Nem egyszerű párt találni.
2020. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mert túl nagyok az elvárásaid. A pasi legyen magas, jóképű, sportos alkatú, intelligens, jó fizujú és vagyonú, nagydumájú, tökös, magabiztos, stb.


És nem, nem azt akarjuk hogy egy buta, csúnya, törpe, hajléktalan, nulla baráttal rendelkező férfival gyere össze. Ne csak végletekben gondolkodjatok. Csak hogy talán másokat is nézhetnél a felső 10%-on kívül.

2020. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez most így tízmillió dolog miatt lehet. Keresed egyáltalán vagy csak várod hogy megtaláljon téged a szőke herceg? Eljársz valahova, vannak barátaid? Próbálkozol tinderen vagy bárhol máshol? Nincs valami ellenszenves a viselkedésedben mint például érdektelenség vagy túlzott rajongás? Nincs uborka arcod és vidáman, nyitottan állsz a dolgokhoz? Te is kezdeményezel beszélgetést ha tetszik valaki?
2020. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Férfiként én sem találom a párom jelenleg (ami szerintem eléggé elszomorító, hogy 27 évesen még szűz vagyok). De egye fene az egészet, már eléggé sokat idegesítettem magam ezen. Ettől függetlenül nyitottabb akarok lenni, sportolok, amikor van alkalom tét nélkül csak ismerkedek (nem érdekel, mi lesz tovább), szerzek barátokat, pihenek, olvasok. Lehet így lesz párom, hogy nem is számítok (görcsölök) rá :DDDDDDD
2020. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!