Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok ilyen lánnyal? :...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen lánnyal? : szép, aranyos, mindenkivel kedves, segítőkész, de nem sokat beszél. A 20 év felettiek véleménye érdekelne

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés leírás. Természetesen a többi tulajdonság és a külső is számít párválasztáskor :) 22/F
2012. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még nem vok 20, de sztem akármilyen a csaj, ha nem túl bőbeszédű, akkor az hátrány, mind1 hány éves legyen a férfi. Az úgy veszi ki magát, mintha a lányt nem érdekelné a férfi. De a túl nagy szájú lányok se jók.
2012. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gen,járnék...van ilyen?Ha igen írjon...
2012. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem túl jó párosítás, ha valaki olyan mellé kerülsz, aki szintén alig beszél, mert akkor nagy hallgatások lesznek. Az egyik fél inkább legyen szófosós.
2012. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18 vagyok, de szívesen vele lennék.
2012. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A férfinép mind utálja a blablát,

Ha sokat fecsegsz, uncsi leszel még.

A földi férfi csendes nőt kér,

Keze járjon ne a szája,

Tudja jól, hogy nem kell sok beszéd.


Gondolkozz! Semmire se jók a szóvirágok,

A úriember nem is él vele,

Viszont imádja a nőt, aki csendesen rajong,

És hallgatva is mindent megszerez!


Gondolkozz!

Szegény mélabús lélek!

Döntsd el már,

Van rá mód!


by Urszula a tengeri boszorkány :D (Ariel a kishableány)

2012. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dumagép srácot fogjál ki, akinek be sem áll a szája :P
2012. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Például engem! Úgy érzem mi ketten jól ellennénk. :)
2012. máj. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, 18 éves, barátom most lesz 21, és ő is elég hallgatag, nem beszélünk túl sokat, de érdekes, egymással órákig is el tudunk beszélgetni sokszor. Pedig nem 1-2 hete kerültünk össze, 3,5 éve együtt vagyunk. De egymással más. Kit érdekel, mennyit beszélsz össze-vissza, és ki mit gondol róla. a lényeg, hogy egymással jól ellegyetek!
2012. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!