Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként mit tennél, és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mit tennél, és miért?

Figyelt kérdés
Férfiként minden vágyad a gyerek. Majd megtudod, hogy a csajod, a tudtod és belegyezéseden kívül, magától megölette a picit. :(

2020. júl. 5. 15:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A legfőbb kérdés, életben hagynád a csajt?
2020. júl. 5. 15:26
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
A csajt életben hagynám, viszont azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2020. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát én ott hagynák az biztos és keresnék egy olyan nőt aki szeretne tőlem gyereket!!
2020. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Nem lenne a párom egy gyerekgyilkos többé. Nyilván nem ölném meg, hiszen pont azért vagyok abortuszellenes, mert nem pártolom az élet elvételét, de abban a pillanatban elhagynám, legyen bármekkora is a szerelem bennem.

Nő vagyok, van gyerekem, a 6 hetes Uh-on már dobogott a szíve, 11 hetesen is láttam, komplett kis emberke, keze, lába, ujjai, pisze orra, nagy homloka. A világtörténelem legszörnyűbb gyilkosai azok a nők, akik a saját gyermeküket megölették! Figyeld meg, hogy le fognak pontozni...

2020. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Életben hagynád-e? Normális vagy? Emberölésre készülsz?
2020. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5.-nek.


A kérdés elméleti.


De magamat ismerve, egy ilyen szituban, 100%, hogy kivégezném.

2020. júl. 5. 15:44
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Jó.Akkor végezd ki,és menj a sittre.

Alkalmatlan vagy a társadalom tagjaként élni,ha az élet elvételét(abortusz) elítélve,életet veszel el.

Te sem vagy különb akkor,mint a nő.

2020. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7.-nek.


Ugye ha a te gyerekedet ölné meg a csaj, akkor is ezt mondanád?

2020. júl. 5. 17:16
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom hol tart ez a világ??? A 'te gyerekedet ölné meg', ember ez egy életképtelen magzat volt, aki a te nődből táplálkozott. Joga van elvetetni, mert neki kellett volna kihordania, ha esetleg kidobnád, akkor meg neki kell felnevelnie. Majd ha a férfiak is ki tudnak hordani egy gyereket meg nekik ítélik meg a bíróságon, akkor bele lehet pofázni meg kényszeríteni, de addig meg a nőé a végső szó. Szerintem nem véletlenül ment el titokban abortuszra, mert tudta, hogy milyen ősember módjára állsz hozzá. Millió nő van a világon, aki szülne neked most azonnal, keress egy olyat, akinek kell a gyerek. És a nőddel meg szakítsd meg a kapcsolatot és eszedbe ne jusson egy ujjal sem hozzáérni, mert úgyis a sitten fogsz kikötni.
2020. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%
Minek neked gyerek ha nőket akarsz ölni?
2020. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!