Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a csajommal?

Figyelt kérdés
Csajom 2-3 hete vágatta le a haját és szívatta szőkére. Talált most a kocsiban hosszú barna hajat. Kiborult, hogy megcsaltam, holott egyértelműen az övé. 3 hete még ilyen hajszálakat hullatott. Kiakasztott a kiborulása, mondtam ezzel fog elkergetni. Erre azt mondja, el akarom hagyni a másik nőért, és rá akarom fogni...
2020. júl. 5. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mind ketten megérdemlítek. Te azért mert hagyod a leuralást, féltékenységet, dresszírt, cirkuszt, ő meg azért, mert felnőtt ember így nem viselkedik, és nem kotor hajszálakat, nem csinálja a feszkót miatta. Nőként meg végképp.Sose csináltam egyetlen egy kapcsolatomban sem a hajszálak keresgélését. Soha.
2020. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1+ Én már kerstem hajszálat, de másnak, hogy ne bukjon le:D
2020. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem ült idegen nő a kocsidban, tehát valóban csak tőle származhat a hajszál, akkor határozottan lépj fel: vagy elhiszi, hogy másé nem lehet, vagy nem hiszi. Ha nem hiszi, akkor adj hálát az egeknek, hogy megszabadultál egy féltékeny boszorkánytól, aki mellett csak sanyargás lenne az életed.
2020. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Monnd neki hogy vettél hosszú szőrő kutyát ezzel biszniszelsz, csak már eladtad.
2020. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Mondjátok, hogy paraszt vagyok, de a nők ilyen tipikus buz#@skodására én nagyon ugrok.

Ha friss a csaj akkor én türelmesen végig hallgatnám, aztán azt mondanám neki, hogy téved, és ha elhiszi ezt, ha nem, én nem fogok magyarázkodni és utoljára adta ezt elő, mert a legközelebbit már nem fogom végig hallgatni sem.


Ugyan ez vonatkozik a "tuti azt a riban#@ot nézted" jellegű dolgokra.

Volt már nő, akit kiraktam a kocsiból és hazafelé is már sétált emiatt.

2020. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés az hogy máskor is szoktatok-e így veszekedni, vagy most először. Ha most először, vagy legalábbis nem gyakran fordul elő, akkor szerintem nyugtasd meg.
2020. júl. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Rád vetíti ki, amitől fél. Biztos fél attól, hogy megcsalod, ezért most keresi a "bizonyítékot".

Az én ex barátnőm is ilyen volt. Rettegett attól, hogy meg fogom csalni, ezért mindig meggyanúsított ezzel, mindig a jeleket kereste, végül megcsalt, hogy ne neki keljen átélnie ezt a fájdalmat, hogy megcsalom.

Szerintem gyorsan tisztázd vele a dolgot, ha nem érti meg, akkor jobb, ha elhagyod. A féltékenység nagyon meg tud mérgezni egy kapcsolatot.

24F

2020. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!