Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajom tényleg leszbikus szeret engem így is? Csajommal 6 hónapja voltunk együtt de egy hete szakítót velem ok n-ékül, írta nekem hogy neki idő kel gondba van zavarban van érzéseivel vannak gondok utána, megtudtam hogy leszbikus.

Figyelt kérdés
Szerelem,szakítás,leszbikus,

2020. márc. 4. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Mit műveltél szegény lánnyal, hogy inkább leszbikus lett utánad?
2020. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elölte is leszbikus volt mielőtt összejöttünk
2020. márc. 4. 12:30
 3/6 A kérdező kommentje:
minden rendbe volt köztünk minden volt ami egy kapcsolatban szokót lenni,Valentin nap kor lett fura,ö nem tudja hogy már tudom hogy leszbikus titkolta előlem szégyelli magát,MIT TEGYEK MI LENNE HELYES.
2020. márc. 4. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Ha leszbikus lenne nem lett volna veled. Szerintem valamivel nagyon megbántottad és inkább a csajokhoz fordult. 18L

Én is szakítottam a pasimmal azóta nem akarok pasit.

2020. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó mi van?


"Szerintem valamivel nagyon megbántottad és inkább a csajokhoz fordult. 18L


Én is szakítottam a pasimmal azóta nem akarok pasit."


Attól, hogy kiábrándultál egy emberből, nem fogod hirtelen szexuálisan izgatónak tartani a saját nemedet, ez bődületes hülyeség.


Az a lány előtted is leszbikus volt, de minimum biszexuális. Nem miattad "lett" leszbikus. Ez már a méhen belül eldől.


Kérdező keress egy heteroszexuális lányt.

2020. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagynehezen elmonda nekem hogy anno lányokhoz vonzódot de azt nem mondta hogy most is?,azt írt nekem hogy azért nem mondta el nekem mert félt hogy letiltom és nem beszélek vele soha többet és hogy nem fogom megérteni,írtam neki hogy megértem ezt az egészet és ugyan ugy szeretem nem változot az érzéseim iránta és enek megürült hogy nem veszit akkor el.(de mondtam neki hogy személyesen is beszélünk elrör és hát ha sikerü újra együt leni)
2020. márc. 5. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!