Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretjük egymást, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást, mégsem működik. Miért?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, jól érezzük magunkat minden programnál, sokat nevetünk, a szex is jó, a tervek is közösek voltak, mégis annyit veszekedtunk már, hogy jelenleg vége a kapcsolatnak, ő szerette volna, mert hiába gondolja azt, amikor jó minden, hogy tőlem akarna gyereket, egy egy vitát úgy el meg, hogy teljesen befordul, és nem tud atsiklani rajta. Hülyeségeken szoktunk, amit nem kéne ennyire súlyosan megélnie, akkor nem így látná. Azt is megfigyeltem, hogy addig türelmes, amig vagy rögtön elfogadom a magyarázatot, hogy "nem úgy értette" vagy talán 2x mondhatok ellen, utána felhergeli magát, és mindig ott kötünk ki, hogy szerinte hagyjuk egymást. Nem értem ezt, szerintem minden kapcsolatban lehet az egyik fél néha idióta, hisztis, látok körülöttem nagy balhékat, mégig győz az, hogy x másik dologért szeretem az illetőt. Azt sem értem, hogy használhat valaki nagy szavakat, mikor egy ilyen alkalom eltorol mindent, amit felepitettunk. Próbáltam elmondani neki, hogy ne így élje meg ezeket, de nem érti, amiről beszélek. Szerinte szimplan csak nem illunk össze, de azért nálam érez először igazi elkotelezodest.. Gyűlölöm ezt a mondatot "vannak gondjaink, jó egyébként minden, de nem működik"


Ki szakított már így?

Szerintem kár eldobni olyan kapcsolatot főleg manapság, ami lehetne jó, és nem a szavaknak kéne számítani, hogy én nem úgy mondok ki valamit, ahogy ő szeretné, vagy néha érvelek, hanem a tetteimnek, amivel annyiszor bizonyítottam,a mindennapi szeretetemmel. Többször küldött már el, és én hülye ott maradtam, nem tudtam szembe nézni azzal, amit utána éreznék.. gyász, depresszió, vajon mikor ismerkedik,neki mennyivel könnyebb lesz a körülményei miatt is.. hülyeségek.

Nagy csalódás ez nekem, leértékelem magam, mert közben lehet másnak ez bőven beleferne, elég lenne az összekép, és azt látná, hogy a hibáimmal együtt, mekkora érték a hozzállásom a sok felszínesseg között. De én neki nála szerettem volna, ha ez győz.


Hogy fogadjam el, hogy vége? Mivel ne érezzem magam ennél is szarabbul? 29 éves nő vagyok, ő 36 éves, együtt éltünk, és kezdhetek mindent elölről. Először is vissza kell költoznom haza, mert egyedül nem tudok fenntartani albit, vagy idegennel kell, amitől kicsit tartok. Ciki, ha valaki eltartja magát, de emiatt otthon kell élnie, amíg nem talál párt, akivel lehetne? Már úgy érzem, sosem lesz családom, normális barátom, aki odaadóan tud szeretni,elkotelezodne pár éven belül, és nem a bulizás, meg az instagram a hobbija.



2020. júl. 6. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hű, jól összeraktad magad. Veszekedsz a másikkal hülyeségeken és utána meg még te vagy felháborodva, hogy ő ezeket komolyan veszi...
2020. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem kapcsolat és sosem volt az, ahol ennyi és ilyen viták vannak. Szerintem ezen kéne elgondolkodj. Meg is őrültem volna, ha állandóan cirkusz, és vita hegyek vesznek körül.
2020. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap osztjuk egymást poénból a párommal, de még egyetlen veszekedésünk sem volt, pedig most 3 hónapra össze is záródtunk. Mindig jó és kellemes a hangulat. Ha hisztizne és megmérgezné, mint ezek szerint te, akkor én is kidobnám, szerelem ide vagy oda. Nekem senki ne rontsa el a hangulatom piti dolgokkal.
2020. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet félre ment..mindenhol vannak veszekedések, és nem ez a hobbim, hanem kiállok azért, ha van véleményem valamiért..de itt sokszor azért jutunk ide, mert nem úgy mondok vagy gondolok valamit, ahogy ő. Szerintem mindenkit el kell fogadni a hibáival együtt, és nem minden alkalommal az a megoldás, hogy dobálózunk azzal "legyen vége". Ez hatalmas frusztrációt okoz bennem, mert én nem akarom pepitában ráerőltetni a véleményem másra, és el tudom fogadni a kritikát, de itt falakba ütközöm.
2020. júl. 6. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
#4 nem, nincsenek mindenhol veszekedések. Mi sosem veszekszünk, pedig hidd el túlvagyunk költözéseken, nagy buktákon, világjáráson, stb. Nem normális a veszekedés. Ha valami gond van, akkor megdumáljuk, hogy ezt ne úgy csináld, te lüke, nyomok egy puszit ahol érem, és megy tovább az élet. Mindkettőnknek elég pörgős élete van, otthon max az ágyban jó a vadulás.
2020. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha folyton veszekedtek, az azt jelenti, hogy nem működik a kommunikáció, más habitusú emberek vagytok, így nem lehet hosszútávon együtt élni és közös döntéseket hozni. Problémánál nem érted amit ő mond, ő pedig nem érti amit te, másképp gondolkodtok, hogyan is lehetne így közös nevezőre jutni? Egy kapcsolat két emberen műlik, ha ő úgy gondolja nem helyrehozható, csinálhatsz bármit, nem tudsz javítani rajta. Fogadd el a döntését és keress olyan férfit, aki veled akar lenni és dolgozni a kapcsolaton.
2020. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen csak nagyon más személyiségű emberek vagytok. Minek ezt erőltetni, ennyire kapcsolatban akarsz lenni? Keress olyat, akivel összhang van, aki hasonlóképp gondolkodik, és akkor nem kínszenvedés.
2020. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
A szerelem nagyon kevés egy jó kapcsolathoz. A leírtak alapján valóban nem illetek össze, ő nem akar folytonos feszültségben élni. Most is azon keseregsz, hogy haza kell menned, hogy ez ciki, meg elölről kell kezdened. Ilyen az élet, igen rossz lesz, de majd jön valaki, akivel harmónikus kapcsolatban leszel, mert ha kicsit őszintébb lennél magadhoz, akkor belátnád, hogy te sem voltál így boldog.
2020. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez a férfi nem szeret téged. Többszört elküldött, te maradtál. Nekem ebből az jön le, hogy csak megtűr téged. Az is ezt támasztja alá, hogy vitánál nagyon hamar azt mondja, hogy hagyjátok egymást. Aki szereti a másikat az szerintem nem mond ilyet.

Én a helyedben otthagynám.

2020. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik, hogy a szerelem majd mindent megold. Semmit sem old meg! (Legfeljebb azokat a problémákat, amik nélküle nem is léteznének.) Egy jó párkapcsolat alapja az ego elengedése, sok kompromisszumkészség és még több egymásra figyelés. Mondom; EGYMÁSRA! Nem a telefonra, nem a tévére, nem a laptopra. Egymásra.
2020. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!