Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri húzni előtte a mézes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri húzni előtte a mézes madzagot? Szeretjük egymást a bizalmon kívül minden működik.

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk egy pár, nagyon szeretjük egymást, azon kívül hogy vannak közöttünk apróbb viták.

Viszont mindketten féltékenyek is vagyunk, talán azt is mondhatom hogy okot is adtunk rá amit bár megbocsájtottunk lehet egyikőnk sem tud elfelejteni.

Itt veszhetett el a bizalom közöttünk.

2 hete körülbelül volt egy eset amikor sétáltunk, és szembetűnően nagyon figyelt egy lánykát, aki igen csinos volt még a fél feneke is kint lógott a rövidnadrágból na és én ismerem azt a nőt. Az ő képével bejelöltem ismerősnek facebookon a páromat, amikor rá írt a párom hogy ismerjük egymást abban az időben nyomban megváltoztatta a jelszavát amit addig tudtam bár nem lépkedtem bele.

Na mindegy, az üzenet váltást követően megírtam hol láttam, erre igen, írta hogy ő is látott egy csajt, rózsaszín ruhába te voltál? tetszett neki (mármint az én páromnak a lány). Tudom nem szép dolog a tettem, de azt szeretném kideríteni hogy miért van törölve az előzmény amikor haza hozza a laptopot, és lehet hogy titkon van egy másik facebook (régen is volt neki, más nő mellett). Nem tudom mivel lesz jobb ha kiderülnek dolgok, mert tudom semmivel, de lehet hogy nem pazarlom az időmet.

Nagyon szeretném a kapcsolatunkat helyrehozni, úgy gondolom lenne értelme de tiszta lappal mindkettőnk részéről, és ez csak úgy menne ha tudom hogy ő sem sántikál semmi rosszban. Egyébként heti lebontásokban találkozunk mert ő osztrákban dolgozik, és csak a hétvégét töltjük együtt.


Kérlek titeket, normális emberi hangnemben válaszoljatok nekem, mert higgyétek el meg fogom azt is érteni. (És igen tudom, más képével visszaélni bűncselekmény, és azt is tudom hogyha ti a párom helyében lennétek akkor kidobnátok amiért kutakodom)


2014. júl. 10. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Te

Jesen emberien, és jószándékúan mondom, hogy hagyd ezt a kapcsolatot a fenébe..

Én nem tettem időben, pedig még ennyi sem volt, mint nálatok.. Nagyon megbántam.

2014. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Innen már nehéz megmenteni egy kapcsolatot. A bizalom veszett el kettőtök között, amiért jócskán tettetek és amint látom, tesztek is folyamatosan. Így csak rombolni lehet egy kapcsolatot, építeni nem. Egymás háta mögött kutakodni, privát dolgokba belenyúlkálni oda vezet, hogy megjavíthatatlanul elromlik minden.

Hiába a szerelem - ha egyáltalán létezik még -, ha a legalapvetőbbet, az egymás iránti tiszteletet, bizalmat, megbecsülést sárba tiportátok.


Egy módon lehet menteni. Ha leültök és teljesen átbeszélitek töviről-hegyire kettőtök dolgait, beleértve a sumákolásokat is. Nem vádaskodva, hanem higgadtan. Kérdés, hogy erre képesek vagytok-e. A másik kérdés, hogy nem tört-e szét minden jóvátehetetlenül, ezt általában az idő dönti el.

2014. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
A bizalom a kapcsolat alapja. Ha az nincs, akkor szerintem nincs miről beszélni. És ezzel meg is válaszoltam a kérdést :(
2014. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hagyd ezt a kapcsolatot,itt lehet,hogy már csak te szereted őt(vagy ki tudja,hogy...),és már csak megszokásból vagytok együtt,nem szerelemből.

Másik:aki másra vágyik,az nem szereti azt,akivel van.

2014. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Gondolom ez a kérdés inspirálta a mai napi kamudat.

2014. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

"a bizalmon kívül minden működik"


Nekem is van egy faxa sötétkék Zsigulim, csak szét van cseszve benne a motor. De amúgy minden működik rajta, csak nem lehet még be sem indítani.

2014. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

gyerekek vagytok de nagyon.

te nem szereted, átcseszed,

megnézett egy nőt az utcán? talán nyomd ki a szemét!

remélem lebuksz, és repülsz! gusztustalan vagy!

2014. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Ez így nagyon fájdalmas lehet nektek.

A barátodnak legyezgetted a hiúságát más nő nevében. Ezzel az a baj, hogy benne közben felébresztesz egy ilyen érzelmi igényt. Azt hiszi hogy bejön az olyan lánykáknak mint akinek a nevében írtál, és ha melletted van akkor is lelkileg a hódításainál jár.

Ne kezdj el balhézni, csak ne írj neki vissza többet azon a néven.

VAgy keress valakit aki mellett boldog tudsz lenni, vagy keress olyan pasikat akik a hátad mögött elmondanak neki vagy a legjobb barátjának téged a legszebb, legjobb nőnek......A te esetetekben csak ezt tudom elképzelni.

2014. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dráma, dráma, dráma... kakikavarás egy biliben. Fájna egyenesen beszélni egymással és normálisan megoldani, ha gond van? Ha meg nem bíztok egymásban, minek kínozzátok egymást? Hogy ne legyenek uncsik a hétköznapok?
2014. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az nem gáz, ha megnéz egy nőt az utcán. Én nőként is megnéznék valakit, akinek kilóg valamije :)

Ilyen bejelölgetés nem jutna eszembe. De persze nem erősíti a bizalmat, hogy egy kvázi idegen csajt visszajelölt és írogat neki ilyeneket, hogy tetszik, stb.

Szerintem ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.

Lehet, hogy én vagyok a fura, de nekünk a fb-on csak igazi ismerőseink vannak, idegenek, látásból "ismert" valakinek a valakijét nem jelölgetjük.

2014. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!