Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki nem állhatom a párom gyerekét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki nem állhatom a párom gyerekét?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk egy pár, a kisfia akkor amikor megismertem 3 éves volt. Most 8


Régen olyan kis aranyos és kedves volt, nagyon szerettem és ő is engem. De most, hogy már kezd nőni és gondolkodni tud logikusan, megutált engem legalábbis úgy érzem és ez sajnos oda vissza van. Én sem szeretem már őt, rafinált, féltékeny és ki használ mindannyiunkat. Az apját is, az apja szüleit is és engem is. És mindenki persze úgy ugrál neki ahogy ő mondja, kivéve én.


Az apját nem hagyja telefonálni velem, mert akkor épp mindig mondani valója van, valami teljesen nagy hülyeség.. A lényeg hogy az apja ne tudjon velem beszélni, és az meg hagyja is.


Ha szólok akkor én vagyok a rossz, mert egy kisgyerekre vagyok féltékeny.. Pedig nem. Akkor elejétől fogva féltékeny lettem volna de ez az egész kB fél éve durvult el.


Mindig az anyjához akarja csalni a páromat, ugye a kisgyerek az anyukájával él, a párommal csak hétvégén van.


Én elhiszem hogy neki ez nagyon rossz meg stb...

Én is így nőttem fel hogy anyámnak és apámnak is volt más.. De ez a kisgyerek amit csinál ez már elfogadhatatlan.

Keveset vagyunk együtt Egyebként is a párommal mert hetel külföldön csak hétvégén van itthon, és akkor természetesen a gyerkőc is körülöttünk ugrál, tehát nulla az együtt kettesben töltött idő.. Van hogy még csak velem sem alszik (vettünk egy lakást de még nincs lakható állapotban, így én itthon lakom anyámmal és ő meg az ő szüleinél..) és amikor a fia ott van náluk, akkor vele Kell aludnia, van hogy úgy hozza össze hogy meg várja hogy a gyerek elaludjon es azután jön hozzám, de van hogy ő előbb elalszik mint a kis gyerek.. Mert direkt fent van 11-12 óráig.


Szerintetek ez normális egy 8 éves gyerek esetében, hogy úgy kell "elaltatni"????


2020. júl. 6. 11:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

Én teljesen máshogy csinalnám a dolgokat. Kicsit hasonlít az esetem a leírtakhoz.

Én is külföldön dolgozom, én is elváltam, gyerekem is van.

Nekem is visszaszól a gyerek ha olyan dolgot mondok neki ami nem tetszik. Vagy ha szólok hogy csináljon meg valamit. Azt mondja majd megmondalak anyának, meg hogy máskor nem jövök hozzád. Teljesen alap dolgokat kérek tőle, pl : rakja el az ágyát, segítsen kint az udvaron, segítsen a konyhában apró dolgokat. Tudom hogy inkább a telefonját nyomkodná egész nap, de abból nem fog megélni, és egy lusta felnőtt lesz belőle ha ráhagyom ezeket. Így én kb leszarom mivel fenyeget a gyerek, mert tudom hogy nincs igaza, és csak mondja hogy nem jön hozzám többet.

A találkozásokat mindenképpen úgy oldanám meg , ha most lenne barátnőm, hogy felváltva vele is, és a gyerekkel is külön találkoznék! De alkalom adtán lehetne közös nap is.

Szerintem a párod hagyja hogy a gyerek őt irányítsa és hülyére vegye....jellemző sajnos ez napjainkban...

2020. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj, ha olyan férfit választottál, akinek tudtad jól, hogy gyereke van, akkor azt is tudnod kellett, hogy ilyenkor mindig a gyerek az első. Én is jártam elvált férfival. A gyerek pedig azt kell, hogy mondjam, normálisan viselkedik, én is utáltam, hogy apám más nővel van, én is azt szerettem volna, ha összejönnek a szüleim újra. (Elváltak a szüleim gyerekkoromban). Idővel lehet, hogy változni fog a helyzet, és megszokja majd a gyerek, hogy te vagy az "új anyukája", de sok múlik rajtad is. Ez most nehéz időszak, de ha sikerül átvészelnetek, akkor még élhettek boldogan. Idő kell a gyereknek is, hogy feldolgozza, ami körülötte zajlik, próbálj megértő lenni, mégha nehéz is. Legyél a gyerekkel kedves és türelmes, és idővel a fáradozás meghozza a gyümölcsét (jó esetben).
2020. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, tedd fel magadnak a kérdést, hogy Neked ebben a kapcsolatban miért éri meg benne lenni.
2020. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
Én is voltam hasonló helyzetben. A páromnak 2 fiatal gyerek volt (8 és 6 évesek). Egy idő után meguntam hogy mindig max a harmadik leszek az életében, és nem hiszem, hogy ezt el kell viselnem. El is hagytam, és találtam sokkal jobbat.
2020. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13%

"Figyelj, ha olyan férfit választottál, akinek tudtad jól, hogy gyereke van, akkor azt is tudnod kellett, hogy ilyenkor mindig a gyerek az első." - meg rabok f....t. Minden helyzetben az első a párom, ugyani ő a társam, vele akarom leélni az életem, rá számítok...

(mondjuk nekem nincs is gondom a jelenlegi párkapcsolatommal....)

2020. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%
Neked lehet még sok pasid, de neki csak egy apja van. Te kevesled a kettesben töltött időt, mint ahogy a gyerek is. Te a pasid figyelmét akarod, mint ahogy a gyerek az apjáét. Neked van lehetőséged kilépni ebből, és független pasit keresni, ha ez neked nem jó. A gyerek nem tud új apát keresni magának, aki többet foglalkozik vele. Már régebben is kiírtad ezt a kérdést, de még azóta sem változtattál semmit. Akkor mégsem olyan rossz.
2020. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
#16 "Neked van lehetőséged kilépni ebből, és független pasit keresni, ha ez neked nem jó. A gyerek nem tud új apát keresni magának, aki többet foglalkozik vele." - és a férfinak mire van lehetősége? Mert tán leginkább is az ő döntése lenne, hogy hogyan akarja élni az életét a továbbiakban... nem? Vagy ez a feministáknál nem fér bele? Szerintetek a férfiak helyett a nőknek kell döntenie a férfiak életéről is?
2020. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
22%
Nehogy gyereket szülj neki mert elég szar életed lesz!
2020. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nehogy gyereket szülj neki" - mér megint akciós a madarastcsóban a kristálygömb?

Egyébként épeszű nő első sorban MAGÁNAK szül gyereket, nem másnak...

2020. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%

"és a férfinak mire van lehetősége? Mert tán leginkább is az ő döntése lenne, hogy hogyan akarja élni az életét a továbbiakban... nem? Vagy ez a feministáknál nem fér bele? Szerintetek a férfiak helyett a nőknek kell döntenie a férfiak életéről is?"


Én nem látom, hogy a férfi panaszkodna itt, hogy neki milyen rossz. Neki megfelel ez a helyzet. Miről is kéne neki döntenie? Ő már eldöntötte, hogy a gyereke fontosabb, mint a csaja. A kérdező ennek ellenére mellette maradt, tehát elfogadja ezt a helyzetet.

2020. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!