Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a barátnőm, hogy ugyanolyan lusta legyek, mint ő?

Figyelt kérdés
Szabadidejében az ágyban fekszik és gépezik, telózik, vagy mindkettő. Én nem bánom, de max egy napot tudok így eltölteni, utána muszáj mozognom, csinálnom valami produktívabbat.

2020. júl. 6. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szakitas.
2020. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És az miben nyilvánul meg, hogy elvárja?
2020. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Nem gond, te éled az aktív életedet mint eddig ő meg döglik!

Néha töltesz vele időt, kefélgeted!


Aztán ha jön egy jobb, aktívabb csaj akkor eltolod a biciklit!

2020. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miben "várja el"? Beszól,ha mozogni mennél?
2020. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha futni készülök, vagy valamit aktívkodni, ami nem kötelességem, egyből izélni kezd, hogy én otthagyom. Pedig szívesen edzenék, vagy főznék vele, vagy bármi.
2020. júl. 6. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem nem igazán vagytok egymáshoz valóak. Persze működhet ez úgy is, hogy ameddig te elfoglalod magad aktívan, addig ő elfoglalja magát külön, fekve. De ha ez majdnem mindig így van, akkor mi értelme van a kapcsolatnak? Mit szoktatok együtt csinálni?
2020. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor vagyunk együtt, ha befekszem mellé és filmezünk.
2020. júl. 6. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
7: Hát, nekem ez kevés lenne. Igazából ez nem is program, ez egy nyugis hétköznap esti pihi. Mióta vagytok együtt? Eddig nem zavart ez téged? A kapcsolat eleje óta ilyen? Egyébként én a helyedben beszélnék vele, hogy vagy egy kicsit színesítjük az életünket normális közös programokkal, vagy inkább legyen vége. Semmi baj nincs ha valakinek lustibb az életmódja, de keressen akkor magához valót.
2020. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Irigyelném a barátnődet, hogy te vele szeretnél aktív életet élni. Komolyan. Pont ezt hiányoltam az exemből, idegesítő volt a hiszti, hogy nem akar semmit se csinálni. Szabadulj meg tőle mihamarabb, ha semmire sem hajlandó, engem is kiidegelt ez a stílus az exem részéről. Nem akarok egész életemben csak punnyadni. Az lehet, hogy alapból ilyen, de néha a kedvedért megerőltethetné magát, ha már te is ott fekszel vele. Ha nem hajlandó, akkor nem szeret annyira, hogy megmozdítsa magát, keress magadnak egy aktívabb lányt.
2020. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!