Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem volt felesége rendsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem volt felesége rendszeresen ellátogat hozzánk,a gyerekek miatt,ami engem nagyon zavar.Hogy oldhatnám meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk házasok,a férjemnek elozo házasságából van két felnott gyereke,akiket felnevelt,mert a válásuk után a volt felesége nála hagyta a gyerekeket .Az egyik még otthon lakik és az anyja mindenféle kifogásokkal állandóan bejár a házba,ami engem nagyon zavar. A férjem szerint ez teljesen rendben van,csak én reagálom túl. Múltkor nagyon osszevesztunk emiatt,azt mondta nem vagyok normális,hogy így felhúzom magam emiatt.

2020. júl. 7. 16:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

#4-5-7-8


Mondjuk te is jó pszihónak tűnsz

2020. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

"A te otthonodban te dirigálsz és nem átjáróház."


Csakhogy az nem a "te" otthonod hanem a "ti" otthonotok. Ott meg nem csak te dirigiálsz hanem a másik is.

2020. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy bejár a házba? Elmentek otthonról, nem zárjátok be az ajtót és bemegy? Vagy a gyereke otthon van és beengedi?
2020. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt járkál be hozzátok? Mi okból? Gyerekek oké hogy mennek de így tényleg fura.
2020. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%

Minek állsz össze elvált pasival?

Nem véletlen, ha valakitől elválik a párja, annak oka van, és ez egy figyelmeztető jel!

2020. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
13 Lemásolja a kulcsát a fazonnak.
2020. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

"Zárcsere. A te otthonodban te dirigálsz és nem átjáróház. Akinek nem tetszik, az mehet."


Mondhatná a férj. Mert nekem igencsak úgy tűnik, hogy a kérdező költözött a pasi házába, és a férjet nem zavarja, ha az exe odamászkál.

2020. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
17 Rosszul gondolod. Házastárs-közös vagyon-feleség által.
2020. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
18+ Jó dolog egy házassági vagyonjogi szerződés, még évtizedek mulva is:D
2020. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Rosszul gondolod. Házastárs-közös vagyon-feleség által."


Én nem látom a kérdésben, hogy a feleség hozta volna a házat a házasságba. Attól meg, hogy a pasi elvette feleségül, nem lett az övé a ház.

2020. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!