Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem volt felesége rendsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem volt felesége rendszeresen ellátogat hozzánk,a gyerekek miatt,ami engem nagyon zavar.Hogy oldhatnám meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk házasok,a férjemnek elozo házasságából van két felnott gyereke,akiket felnevelt,mert a válásuk után a volt felesége nála hagyta a gyerekeket .Az egyik még otthon lakik és az anyja mindenféle kifogásokkal állandóan bejár a házba,ami engem nagyon zavar. A férjem szerint ez teljesen rendben van,csak én reagálom túl. Múltkor nagyon osszevesztunk emiatt,azt mondta nem vagyok normális,hogy így felhúzom magam emiatt.

2020. júl. 7. 16:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt nem értem, miért az ex járkál hozzátok, miért nem a (felnőtt!) gyerek megy az anyjához. Ez szerintem nem normális. Neki semmi keresnivalója a ti házatokban. És igen, ebben elsősorban a férjed a ludas.
2020. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%

"Én nem látom a kérdésben, hogy a feleség hozta volna a házat a házasságba."


Én sem. De azt sem, hogy a férj.

2020. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"a volt felesége nála hagyta a gyerekeket .Az egyik még otthon lakik és az anyja mindenféle kifogásokkal állandóan bejár a házba"


"nála hagyta" "otthon lakik" "bejár a házba"


Kétlem, hogy a feleséggel 2 év alatt összehoztak egy új házat, és oda bejár a volt feleség. Szerintem a volt közös otthonukba mászkál be, ami persze idegesítő, de a pasinak megfelel.

2020. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!