Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tőlem várja hogy megtere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tőlem várja hogy megteremtsem a közös házra valót?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha nekem kellene megoldanom ezt. Ő küldi az ingatlanokat ami szóba jöhet nekünk és ezzel az ő része letudva. Mondja h hívd az ingatlanost minél előbb meg nézd meg stb. Mintha rendelkezésre állna rögtön a vételár..



Mindketten dolgozunk 2éve élünk együtt. Nekem jóval több félre tett pénzem (+ szülői háttér) van. Neki is van némi spórolt pénze.


2020. júl. 7. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Szülői háttérrel könnyű dumálni! Nem hiszem, hogy te tényleg szereted a párod, még most köszönj el tőle, hogy találhasson egy normálisabbat.
2020. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem azért de az ingatlanhoz jobban ért egy férfi, mint egy nő. (Lehet te nem, ezek szerint). Én is elküldeném a barátomnak a lehetséges ingatlanokat, mert csak egy férfi jobban ért hozzá, mint egy nő. És azért is neked kell telefonálni, mert egy férfit komolyabban vesznek, kevésbé "merik" átverni
2020. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Mókuska, az apád faszát teremtett3d meg azt. Ha anyádék életének összedolgozott pénze nem lenne, a pár milliódra verhetnéd magad, arra meg nem érdemes. Különben is, a pénz majd a tulajdoni hányadnál beszél, nem itt. De ha együtt voltatok, amíg megspóroltad azt a pénzt, akkor bizony ahhoz is hozzájárult, amit tiédnek könyvelsz el. És még ott az övé is.


Exemnek is járt a pofája, minth a hétszentség, de egy rohadt fillért nem tudott volna félretenni, ha nem az én otthonomban tanyázik, hanem egy albérletben, ahol nélkülem is volt.


Ha egy retkes szarrágó vagy, mondd meg, hogy nem akarsz közös lakást és akkor legalább megkíméled attól, hogy egy idiótával költse a pénzét közös lakásra.

2020. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
😂😂😂😂 utolsó komment nagyon adja
2020. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

Jézusom... Oké, hogy mindenki frusztrált, de tényleg ennyire csúszunk le a PISA teszten?


A kérdező teljesen normálisan leírta, hogy van szülői háttér is. Ettől függetlenül ketten mennek bele egy kapcsolatba. Ő hoz valamit és a másik is hoz valamit. Ha szülőtől, ha magától, ha az atyaúristentől, de azt ő rakja bele a kapcsolatba, ha közös dologra költi.


Erre, ti a saját szerencsétlen életetek és frusztrációtok dobjátok ide, aminek semmi köze a kérdéshez.


Kérdező: Ez ilyen, vannak ilyen emberek. Mondd meg neki, hogy szerinted most rosszak az ingatlanárak, még várnál a költözéssel és hasonlók. Aztán, döntsd el, hogy tényleg ilyen szintű nőre vágysz e.

2020. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5ös köszi a normális választ!-

így van ő is hoz vmennyit én is, de én jóval többet mivel otthon laktam tudtam félretenni mert 2helyen dolgoztam anno.


De én ezt a közös vételt úgy képzeltem hogy akkor közösen is teszünk érte nem úgy hogy én annyit teszek hogy nézegetek te meg intézd a többit.

Mindezt olyan hangnemben mintha csak egy mikró vásárlásról lenne szó.( ami után nem kell utána járni mérlegelni stb)

2020. júl. 8. 08:49
 7/20 anonim ***** válasza:
18%

Nálam az első lakásnál így nézett ki:

- keressem meg,

- rohangáljak el megnézni őket

- egyeztessem le

- teremtsem elő, mert az a férfi dolga

- ha nem jó, akkor "te vetted, te hibád"

stb...

Egyébként meg kérdező, ez a jelenlegi állás a nemek között:

- ha a férfinek van vagyona, vagy megtakarítása, öröklése az közös

- ha a nőnek van vagyona, megtakarítása vagy öröklése az az övé.


Ha ebbe nem mész bele, akkor "te vagy a szmét". Dönteni meg nehéz, szóval ha vmi hibádzik majd, az meg a te hibád. Ezért egyszerűbb a döntést rábízni másra (sugallva az igényeket), azt ha mégse jó, akkor te vagy a hunyó, azt elmehetsz a francba h te csak jót akartál...

2020. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kérdezted már erről a barátnődet vagy beszéltetek már erről? Vagy csak te "úgy érzed". Nagyon nem mindegy.

Ahogy írtad is, neked van családi háttered+jóval több spórolt pénzed, amit a KÖZÖS jövőtökre költesz, nem tud mindenki ugyanannyit beletenni.

(ha meg egyszer szakítanátok, írass mindent a te nevedre, ha már te intézed, aztán lesz egy lakásod). win-win ígyis úgyis, én azt látom.

2020. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát ti nagyon ne vegyetek közös házat ha egy ilyen baromi egyszerű dolgot se tudtok megbeszélni.... Könyörgöm mi olyan bonyolult abban, hogy "Bocsi drágám ezt most felhívnád te, nekem már kicsit elgem van a telefonálgatásből." Vagy "kincsem várjunk még egy pár hónapot mert nem állunk úgy anyagilag".

Tényleg mi a francnak vesztek házat ha ennyire nem megy a kommunikáció? 1 éven belül lehet majd pereskedni, hogy mi kié amikor szakítotok. Ha ennyire semmit nem tudtok megbeszélni ez a kapcsolat sose lesz működőképes. Feleslegesen nézegetitek a házakat.

2020. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Még ha ennyire fillereskedsz.Akkor mond meg ,hogy neked ez nem tetszik ,hogy többet teszel bele.
2020. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!