Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem a barátnőket, de nem tudom megteremteni azt az életszínvonalat, amin ő él?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátnőmet. Mindketten egyetemisták vagyunk. Én otthon élek a szüleimmel, ő pedig albérletben, amit a szülei fizetnek.(annak aki ismeri, a Fontana ház a Corvin Plázánál. Sokan megbámulják, kibeszélik a családja anyagi helyzete miatt, pedig nem egy üresfejű csitri. Gyógyszerésznek tanul az egyetemen, az egyik legjobb tanuló. Általánosban és gimnáziumban is mindig kitűnő volt. Az egyetemre egyből felvették államira. Nagyon jól főz és sokat sportol. Külsőre és belsőre is pont a gyengém: hosszú barna haj, barna szem, vékony, kedves, nem beképzelt. De nehogymár ilyen egyszerű legyen. Ott tátog köztünk az a hatalmas szakadék. Mi se állunk olyan vészesen rosszul, egy nyaralás pl. belefér, ha új cipő kell tudunk venni stb. de ők teljesen mások, más a gondolkodásmódjuk is. Pl.: a lakás amit a barátnőmnek bérelnek, azért kell, mert ők Budapesten belül fent laknak a budai hegyekben, és onnan kényelmetlen lenne bejárni, és amíg nem találnak neki egy megfelelő saját lakást, "addig jó lesz ez is." A lakás nagyon fullextrás. Az elektronikai kütyüi is a legjobbak mindenből. Mobil, tablet, laptop, hatalmas lcd tv, xbox, robotporszívó. A minap főztem neki, semmi extra bolognai porból, tészta, sajt, jóízűen ette, dicsérte, megköszönte. Másnap ő főzött lazacot, zöldségekkel, mártással, hozzá bor. Hát mit ne mondjak, annak az egy fogásnak az árából én napokig eszem. Sose ismertem ilyen színvonalon élő embert. De nem finnyás, nyitott, kíváncsi, elfogadó. Ha nálam alszik, ugyanolyan kedvesen fogadja el és issza meg reggel a mi kotyogós kávénkat, mint otthon a saját méregdrága kávéját a drága kávéfőzőből. Nyilván azelőtt, hogy megismertem bennem is bennem volt az előítélet, hogy beképzeltek stb. A szüleimmel kedves, tisztelettudó, segítőkész, felajánlotta, hogy segít mosogatni ebéd után, teljesen másképp kommunikál, mint az én barátaim ismerőseim, sokkal nyitottabb, tájékozottabb, az ő szülei is nagyon kedvesek. Meghívtak magukhoz vasárnapi ebédre, egy Bazilika méretű családi házat képzeljetek el. Apja odajött "gyere fiam, a steak a férfiak dolga" és sütöttük együtt, anyja egy igazi díva, nagyon fiatalos, csinos, elegáns stb. A házban a családi fotók: kubai tengerparton táncol, afrikai benszülötekkel főz, New Yorkban hot-dogot eszik, Ausztráliában búvárkodik stb. bejárták az egész világot. Néha úgy érzem sose leszek elég jó neki, mert ő máshogy nevelkedett, néha úgy, hogy igenis megérdemlem, hogy ilyen barátnőm legyen. Szeretőm őt, a személyiségét, a lényét, gyönyörű kívülről, belülről. Mit gondoltok?
2015. okt. 25. 14:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Magadba tudod bolondítani úgy a csajt, hogy ne számítson neki a vagyon? Ha igen, akkor semmi gond.


Ha nem, akkor jobb elengedni.

2015. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ő is szeret, kimutatja, mondja nekem és másoknak is. Csak pl. most jön a szülinapja és a Karácsony. Apjától a tavalyi szülinapjára egy gyémántékszert kapott. A főzés is, én ha napokig spórolok, tudnék főzni neki olyat amit, ő megfőz, mert megkívánta. Érted mi a bajom?
2015. okt. 25. 14:42
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
ha ennyire normalis a csaj, akkor nincs miert aggodnod. ne stresszelj, mert te teremted meg a problemat, ami szamara nincs, csak szamodra.
2015. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Az a bajod, hogy - finoman szólva - tapasztalatlan vagy.


Ha egy nő igazán szeret valakit, nem fog számítani neki a vagyon, sem az, hogy mit veszel neki. Nekem a barátnőm - akinek sokkal nagyobb szobája van mint nekem, meg sokkal drágább a számítógépe mint az enyém - maga mondta, hogy én ne próbáljam őt megvásárolni ajándékokkal.


Tapasztalataim szerint ha egy nő >>igazán<< oda van egy pasiért, akkor éppen ő lesz az, aki rengeteg ajándékkal elhalmozza a csávót, lehetőségeihez képes. Vagyis éppen a fordítottja történik annak a klasszikus esetnek, mikor egy pasi hatalmas vagyont költ egy nőre.


Szerelmes beléd a csaj? Akkor ne aggódj. Nem az? Akkor lehet, hogy kidob. Kb ennyi a képlet.

2015. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem te ebből több problémát csinálsz, mint amennyit ő gondol. Láthatóan úgy nevelték, hogy nem nézi le, hogy másnak kevesebb van. Én is így vagyok a barátommal, igaz mi nem vagyunk annyira jó anyagi helyzetben, mint a te bnőd, de a barátomnál azért jobb. Sosem zavart ez engem, szívesen megyek hozzájuk is aludni, pedig kb. harmada a házuk, mint nekem, de attól még szép lakájos és ez külön tetszik nekem, pedig nem ezt szoktam meg. Nálunk mosgatógép van stb, de ugyanúgy elmosok magam után mindent kézzel és ez nem zavar.


Szóval szerintem ne csinálj ebből ügyet, a bnődet ez nem fogja zavarni.

2015. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%

Ebben a sztoriban is az egyetlen ellenséged Te magad vagy kérdező. Amíg kishitű vagy, amíg nem bízol magadban, addig gyötörni fognak az ilyen gondolatok. Illetve azok egy idő után önbeteljesítő jóslattá válnak. Bíznod kell magadban. Ez a kulcs.


Dolgozz tovább keményen a céljaidon és élvezd az életet, amikor a lány nélkül vagy és vele is. Sok szerencsét! :)

2015. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
itt az a lényeg hogy a szülei elfogadnak-e vagy csak megtűrnek ...tudom hogy a filmekben a gazdag csaj otthagy csapot papot a fiúért de az a film, a valóságban a pénz beszél amit az ősök csöpögtetnek........de az én agyam azon kattogna mitől olyan gazdagok a szülei?netán két kezükkel szedték össze a vagyonukat?
2015. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Kérdező még valami:


Ha sokat agyalsz ezen a problémán, az ki fog sugározni rajtad, és az a kapcsolat rovására mehet, mert a nők megérzik, ha valami nem oké.


Egyszerűen lazíts, nem lesz semmi baj.


Sok sikert.

2015. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Ez veszett ügy! Én nem vennék a helyedben se tartós tejet se eljegyzési gyűrűt.
2015. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
Nekem sosem kene ilyen no. Most, amig tart a love, lemond a dolgokrol, nem mutatja, de amint kicsit alabbhagy majd ez, megjegyzi majd, hogy csoro vagy hozza kepest. Majd figyeld meg. Sosem birtam az olyan embereket, akiknek alanyi jogon jar minden, csak mert gazdag csaladba szulettek. Ez amugy a szulok hibaja. Mi lesz, ha meghalnak? Ki penzeli majd az ilyen embereket?
2015. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!