Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom meg mindig szexelne velem, pedig nem vagyunk mar tinedzserek?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka? En ugy erzem, kinottuk mar ezt, de o folyamatosan probalkozik. Neha belemegyek a kedveert, de szeretnem, ha belatna, hogy kezdunk ebbol kinoni. Mit tehetnek? Nalatok volt ilyen gond?

34N, 39F


2020. júl. 7. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem inkább örülnél neki, hogy még kíván...
2020. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Aszta mekkora kamu troll kérdés :)
2020. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez most valami vicc, ugye?
2020. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Kamu 😅😅😅😅
2020. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Én pont egy tízessel vagyok idősebb nálad, párom még többel, nálunk szerencsére egyikőnkben sem merült fel, hogy mostanában kinőhetnénk ebből.

Lehet, hogy neked kellene azon elgondolkozni, hogy a szexuális vágy nem kortünet, sőt a szexet a nők is élvezik és kívánják.

2020. júl. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Mi van?! Ez ugye nem komoly? 😅
2020. júl. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon nem tudsz aludni és unatkozol úgy látom...
2020. júl. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom, inkább örülnél hogy nem másokat dönget!


Irigyellek a "problémádért"!

2020. júl. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez most komoly?

Te kreálsz egy "problémát"? Nem vagy normális, vagy kamus vagy.

Nagyon jól megfogalmazták, hogy örülj neki, hogy nem kezd el csajozni melletted. Meg hogy még kíván. Én is ha tehetném minden nap döngetnék.

2020. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok felfoghatatlan ebben a korban hogy lehet kinőni ezt. 🙂 Ha 85 évesek lennétek érteném de ebben a korban felfoghatatlan. Nálad 2 évvel vagyok idősebb furának tartanám ha ennyi idősen mar nem vágynék semmire.
2020. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!