Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a skinsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a skinsen bemutatott tinédzserek szexuális szokásairól?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire aktív bulizós életet él a kamaszok többsége?(UK-re gondok. ). Szerintem nálunk nem jellemző ez a kamaszokra ennyire, sokkal inkább a beforduló –szorongó emberek a tipikusak.

Aki nem látta a sorozatot vagy nézzen meg pár részt, vagy ne írjon ide, köszönöm!



2013. jún. 27. 17:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Skinsben
2013. jún. 27. 17:30
 2/13 anonim ***** válasza:

én néztem sorozatot, szerettem is meg minden, de az a baj, hogy nagyon lényegre törő pár helyen , ami jó de egyes dolgokat elnagyoltak benne szexet illetően:)

Tony nem hinném, hogy 100% meleg, de a csaja elég ledér :S

húgica meg a barátnő azok jók :D

britek kb. olyanok lehetnek mint mi csak komorabbak és nem ilyen depik :)

2013. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Láttam a sorozatot. Igen, nyugaton tényleg így viselkedik az fiatal generáció, eléggé el vannak engedve. Sokat drogoznak, szexelnek, buliznak, ez a sorozat tökéletesen leírja ezt az új korosztályt. (Egyik kedvenc sorozatom. :D)
2013. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itthon még jellemzőbb, mint kint. Nekem elhiheted.
2013. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem tetszett, különösen az első két évad. Az a kettő a UK amúgy és a többi amcsi? Tehát már a 3. és 4. évad amcsi gyártású?

Én most nézem amúgy az 5. évadot, kicsit furcsa volt ahogy a 4. végződött :/


3 hetet voltam előző nyáron Angliában, itt inkább csak a külföldiekre volt jellemző az állatság, rájuk nem nagyon.

2013. jún. 27. 17:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Neem, külön van amcsi, de az nem vmi jó...

UK-nek összesen 7 évada van.

2013. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor Kanadába mennek az Amcsi vagy UK gyártmány?
2013. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én imádnám ha ilyen életem lenne tinikorban :DDD bár már lassan lemegy :(
2013. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8# és mi gátol meg benne?:)
2013. júl. 2. 00:27
 10/13 anonim ***** válasza:
hogy nincs kivel ilyeneket csinálni mondjuk?
2013. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!