Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekmentesként hogyan lehet könnyebben elfogadni, ha a párodnak gyereke van?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem velünk él, csak kéthente találkoznak, de engem már ez is frusztrál. Nem azzal akarom tölteni a hétvégémet, hogy itthon egy gyereket pesztrálok, a páromnak viszont fontosak ezek a hétvégék, fel sem merülhet a kérdés, hogy akkor ezentúl ne találkozzanak.

2020. júl. 9. 07:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

10 *Pont azért jöttem össze vele a gyereke ellenére, mert szeretem.


Te ezt az embert nem szereted, csak érdek miatt vagy vele. Hogy ez milyen érdek lényegteled-de érdek.


Ha szeretnéd, teljes szívedből, teljesen természetes, hogy a gyermeket-aki belőle származik-ugyan úgy szereted.

Hiába mondod a száddal, hogy szereted a fazont-a cselekedeted leleplez.Képtelen lennél utálni egy egy gyermeket, ráadásul egy olyat, akiben benne van a társad is.

2020. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
68%

Ő úgy érti, ez a férfi megfelelő lenne számra, csak ne lenne gyereke. De ha már van, megpróbálja azt a gyereket elviselni. Ebben csak az a baj, hogy anyaként én is azt mondom, aki nem tudja a gyerekemet szeretettel elfogadni, az nem szeret engem. Gondohatja úgy hogy igen, de valójában nem. Aki nem tud frusztráció nélkül, örömmel időt tölteni velem ÉS a gyerekemmel, az nem szeret igazán. Nekem nem kéne olyan, aki "elviseli" a gyerekemet.

Amúgy, kérdező, ha anyukát baleset éré, a gyerek hozzátok kerül. Ezt is kalkuláld bele. Akkor már nem a minden második hétvége miatt kellene aggódnod.

2020. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Honnan vetted, hogy én utálom azt a gyereket? Nem írtam sehol, hogy utálom. Az, hogy nehezen viselem el a gyerekeket nem egyenlő azzal, hogy utálom. Szerintem most te a saját, belső fusztrációdat próbálod kivtetíteni rám.
2020. júl. 9. 09:12
 14/26 anonim ***** válasza:
Érdekes itt néhány kommentelő persze igazuk is van,nálunk más a helyzet ,én szeretem a gyerekeket és heti 3 napot van minimum velünk mellette fizetünk,na ez anyukának nem jó.Sose értettem miért nem? Mert van szabadideje ,szeretve van a gyereke,és mégsem tetszik.O tiltaná ha lehetne ,hogy havi egyszer lássuk.Lehet ,hogy ilyen nő kéne mint a kérdező aki nem szereti a gyerekét és jó lenne.
2020. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%
Én mindig azért imádkozom ,hogy ha szetmennenk a párommal,olyan nő legyen a párja amilyen én vagyok a gyerekevel.Nekunk van közös is ,és meghallnek ha a fiamat üldözne meg utalna az új nő,mondjuk nem vágom a pasid ,hogy nem veszi észre ,H nem kedveled ,mert nálunk pont észre vette ,hogy milyen jól kijövünk ,sőt van amikor apja nélkül megyünk programokra.Gyerek megérzi ,hogy te nem szereted így nem is lesz jó a viszonyod vele.Gondolj bele ,hogy neki milyen az ,hogy elváltak mellesleg még apa új nője úgy néz rá mint egy darab szarra. Mert a gyerek érzi;!!! Hiába hiszed ,hogy nem.Es a csávó ha rá jön milyen érzéseid vannak a gyerekével kapcsolatban kifog dobni a f@szba.Es jól teszi.Sajanlom a gyereket...
2020. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ket hetente van nalatok, akkor az azt jelenti, hogy heti ket hetvege csak a tied. En ugy csinalnam a helyedben, hogy amikor a gyerek ott van abbol egy hetveget lelepnek pl. hazalatogatnek a szuleimhez, vagy programoznek, hogy minel kevesebbet legyek otthon pl baratnozes, vagy a csavonak es a gyereknek ajanlanek programokat pl cirkusz, mozi,cukraszda, jatszoterezes stb, teljesen mindegy, a lenyeg az, hogy ne nagyon legyetek egy helyen. Ez neked is jo, ha ugy fogod fel, hogy kapsz "en idot" meg a gyereknek is, mert olyankor csak az ove az apja. A masik hetveget meg bird ki valahogy.

Attol is fugg, hogy hany eves a gyerek. Minel idosebb lesz annal jobb lesz a helyzet, annal felnottesebb lesz, neked is konnyebb lesz elviselni a tarsasagat. Ha az apuka koran lett szulo te pedig fiatalabb vagy a parodnal, akkor idovel, ha majd felno lehettek baratok is a gyerekkel.

2020. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó .Inkább lépjen le ,mert ez nem normális ,hogy nem tud két napot amiből lehet apuka elviszi a gyereket programozni, kibírni.Nem derült ki ,hogy mennyi idős a gyerek,de ha kisebb akár társas,jó idő van strand,séta bármi.Eszem megáll ,hogy a pasi ilyen nővel állt össze.
2020. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
15: El nem fogog hinni, de a párom tudja, ugyanis mielőtt összejöttünk, minden ilyesmit átbeszéltünk. És igen, ennek ellenére együtt vagyunk és igen, ennek ellenére szeretjük egymást. És mint ahogy írtam, NEM akarom szétválasztani őket, és NEM akarom azt mondani neki, hogy ne foglalkozzon a gyerekével, soha nem tennek ilyet, és nem is akarok. Tanácsokat vártam azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudnánk ezt a kapcsolatot mindhármunk, azaz a gyerek számára is kellemesé tenné, mit tegyek/változtassak, hogy a gyerek ne sérüljön, hogy lássa és érezze, hogy szeretve van, és én se érezzem magamat frusztrálva. De látom, felesleges volt kiírnom a kérdést, mert a vak sározás megy csak :/
2020. júl. 9. 09:26
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges volt,mert normális nő tudja ,hogy mit kezdjen a gyerekkel.De ha már ennyire semmit nem tudsz a gyerekről,nem ártana a parodtol informalodni,mit szeret az a gyerek ?! Néha meglepni valami aprósággal amit csak tőled kap....Én tényleg nem értem ,hogy lehet egy nő ilyen.Vad idegen gyereket is csodálattal nézem,nem hogy a páromet.Elwg baj lehet a csavoddal is ha összeáll apa létére egy olyan nővel aki nem szereti a gyerekeket.Amugy miért? Neked nem lehet? Vagy így kényelmesebb az élet?
2020. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Beletrafáltál. Egyrészt nagyon kicsi az esélye, hogy nekem valaha is gyerekem legyen, másrészt olyan gyermekkori traumám van a témával kapcsolatban, hogy ha lehetne sem akarnék sajátot.

Huszonkét éves vagyok, ha már ez így felmerült, a gyerek pedig nyolc.

2020. júl. 9. 09:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!