Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekmentesként hogyan lehet könnyebben elfogadni, ha a párodnak gyereke van?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem velünk él, csak kéthente találkoznak, de engem már ez is frusztrál. Nem azzal akarom tölteni a hétvégémet, hogy itthon egy gyereket pesztrálok, a páromnak viszont fontosak ezek a hétvégék, fel sem merülhet a kérdés, hogy akkor ezentúl ne találkozzanak.

2020. júl. 9. 07:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit itt valaki írt, hogy az egyik ilyen hétvége legyen énidős, barátnőzôs stb az tök jó ötlet.

Akkor marad havi egy gyerekezős hétvége a hónapban számodra, lehet azt nem fogod soknak érezni és szívesebben csinálsz velük közösen valamit.

2020. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
44%

Én szintén cf vagyok, tetszett már nagyon kisgyerekes férfi, de pont a gyerek miatt inkább hagytam. Hiába mondod, mennyi gyermektelen férfi után pont ő fogott meg, kicsit átgondolva a helyzetet vele is csak megalkudtál, mert neked ez a szituáció úgy ahogy van nem megfelelő. :/ Ez nem vak sározás, nem illetek össze, hiába beszéltétek meg a dolgokat az elején, téged mégis frusztrál az egész. Akkor? :/ Erre nem lehet tanácsot adni (vagy amit adtak azt nem vetted figyelembe).

22L

2020. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egy 10-essel idősebb vagyok nálad, nem jönnék össze apával. Nem akarok anya lenni, és olyan párt akarok, aki nem akar apa lenni.
2020. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek én sem jönnek össze olyannal akinek van nem tudok más gyerekeivel bánni, pedig hozzá teszem nekem van egy 9 éves gyerekem imádom a sajátom de másét nem tudnám elviselni ez van meg lehet kovezni.. Bár nekem van párom aki nem a gyerek apja és szereti a lányomat, de én mondtam is az elején h engem csomagban kell elfogadni ha nem megy hadjuk egymást. Neki megy nekem nem menne.. 29N
2020. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az írásodból bocs, de nagyonis gyerekutálat jön le.

Idézlek "szerencsére nem velünk él", "kétheti láthatás, téged már frusztrál"

Old úgy meg, hogy azon a hétvégén nem taliztok, amikor ott a párod gyereke, következő láthatásnál meg pesztrálod, így úgy jön ki, hogy havi egyszer gyerekezel.

Neked se árt hogy szokj ehhez, ha hosszútávon tervezel a pasival.

Ha meg nagyon távol áll tőled ez a dolog, akkor tényleg szakíts, mert egy gyerek életét teszed tönkre, és had találjon egy normális nőt a pasid, aki elfogadja úgy ahogy van.

2020. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én tudom miről van szó.hasonlo a téma ..azzal a különböző h ezek a "gyerekek" már 17 és 20 évesek .én 30 leszek .párom 42

Nekem se könnyű ,pedig nagyok.nèha konfliktus van de nem azért mert én féltekeny lennèk,hanem mert máshogy látok dolgokat .. de megtudjuk beszélni ,hisz egypár vagyunk .és gyereket szeretnénk

2020. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!