Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak jelei, ha egy pasi kezd belém szeretni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
keresi a társaságod
2010. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Odafigyel rád, fontos neki az is, amit te szeretnél. Kedvedre tesz, meglep. Zavarba tudod hozni egy kedves gesztussal. Bemutat a barátainak, családjának, büszke rád. Bókol neked.
2010. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeret a közeledben lenni, veled beszélni.
2010. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeret Veled lenni, keresi a társaságod, beszélgetni szeretne Veled, elhív randizni...
2010. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Magamból indulok ki:

dadogok, ha hozzá kéne szólni, gombóc van a torkomba, és túl meleg a levegő úgy érzem. Rá néznék, de nem merek. Elmosolyodom, ha ő is. Nézem a haját, testét és ahogy mozog. Akkor nézem leginkább amikor Ő biztos nem látja hogy nézem. Ha rám néz próbálok nem rá nézni előveszem a telefonom és mintha közömbös lenne; teszek úgy.... Követem. Próbálok bele botlani. Ha lehet azt a helyzetet keresem ahol nem égek be mindenki előtt ha már van idő vele cseverészni pl folyosón összefutok vele lehetőleg kettesben (ez is jel), Mindig szemmel tartom kivel mikor hol beszélget mit csinál, hol, merre van? Érdeklődöm iránta mindig. Tisztába akarok lenni vele hiába ismerem úgy érzem sosem eléggé ezért minden perce fontos számomra.


Sok apróság jel arra ami ha pasi beléd van zúgva itt én most frankón le írok neked. Ami még eszembe jut hirtelen:

Pl azt vettem észre hogy utánozom őt. Ha az asztalon könyököl akkor én is, ha sóhajt vagy ásít akkor én is. Próbálok olyan témába és szituba keveredni vele ahol minden bizonyára esetleg meg lehet őt érintenem. Ez fontos. Jó érzés ha a kezünk össze ér mert "megint énis akkor állok fel és indulok az udvarra amikor Ő" és egészen "véletlen" direkt hozzá simultam :-))))



Am segíthetnétek hogy mi a jele (bőven érthetően példákkal leírva) fordítva ugyan ez? Ha egy csaj kezd belém szerelmesedni?



20/F

2010. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves 21:14.:)

Segíteni próbálok neked.:)


Én is magamból indulok ki,mert nagyon bejön egy fiú...am hasonlóa szitum,mint neked.De am a lányok is odamenneka fiúkhoz beszélgetni(már aki mer),pl: egy véletlen kérdés(amit amúgy is tud a csaj,de azért is megkérdezi,hopgy hozzád szóljon),kedves veled,mindig mosolyog rád,ha a közelében vagy akkor elpirul vagy zavarban van...,ha hozzászólsz ösztönösen rád mosolyog.

(Vagyis én így vok ezzel)

Próbál mindennel imponálni neked...pl:filmek,foci,zene stb...Am azt sajnos azt nem tudhatom,hogy ezta fiúk hogy veszik észre,hogyha egy csajnak bejönnek,mert nem vok fiú.xD Meg a csaj keresi a társaságod,mindiga közeledben van, és egy csaj szereti ha a fiú szemébe nézhet...szal. ha néha szemeztek az már jó jel.;


Remélem,h segíthettem.

Bocsi,hogy nem az eredeti kérdésre válaszoltam,de azt már megtették mások.

2010. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
21.14-es, annnnnnyira édes vagy!!!!
2010. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Stallone_Cobra válasza:
Ezt most ki kérdezi lány vagy fiú -____- ?
2010. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban, vagy csak úgy ne?
2010. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kapcsolatban
2010. aug. 5. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!