Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jelei annak mikor a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jelei annak mikor a pasi beleszeretett a lányba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 06:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy már sokan feltették ezt a kérdést. még mielőtt én is feltettem átolvastam amit ezzel a kérdéssel kapcsolatban kidobott. nem igazán elégítette ki a kíváncsiságom.
2009. nov. 10. 07:00
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
A "pasik" nem szeretnek bele a lányba.
2009. nov. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Totál pasifüggő hogy milyen jeleket látsz rajta

Ergo értelmetlen a kérdés :S

2009. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azért vannak általános jelek. Sokkal figyelmesebb, kedvesebb ilyenkor egy fiú, naponta legalább egyszer felhívja a szíve hölgyét és érdeklődik a hogyléte felől. Sokat mosolyog , és izzad a tenyere, ha megfogod. (ez utóbbi nem tuti jel, de a legtöbb szerelmes fiú nagyon izgul a talik előtt)

2009. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hááááááááát

gyakran sokkal figyelmesebb akkor is ha szexelni akar :D

2009. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
miért is lenne értelmetlen? írtam,hogy még mielőtt kiírtam voltan a kérdést átolvastam azokat amiket előtt írt már valaki.
2009. nov. 10. 08:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
jó, oké, akkor is figyelmesebb...:) De még az is eszembe jutott, hogy ilyenkor szívesen viszi ide-oda a csajszit, nem csak hosszú séták, amik egy idő után nagyon unalmasak tudnak lenni. Meg aztán fontos jel lehet (nálunk legalábbis az volt) hogy x idő után felviszi a szüleihez bemutatni. /nem szexelni!:) /
2009. nov. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha felkeltette az érdeklődését, akkor az átlagosnál jobban figyel rá, keresi a szemkontaktust amikor észreveszi, hogy ránéz gyorsan elfordul, mintha mi sem történne(ez 17 év alatt jellemző a picit félénkebb fiúknál)

A rámenősebb odamegy hozzá, elkéri a telefonszámát,próbál beszélgetni a lánnyal, elhívja ide-oda, jópofa sms-eket írogat.

A fiúk nem feltétlenül lesznek szerelmesek a lányba, náluk az ösztön erőteljesebb. Ez viszont nem jelenti rögtön azt, hogy képtelenek szerelmesek lenni. Náluk a szerelem inkább azt jelenti, hogy tetszik neki a lány.

Persze náluk is jelentkezik a "rózsaszín köd" effektus.

Fontosabbnak látja a lányt minden másnál...

De miután nem vagyunk egyformák, mindenkiből más-más reakció lép fel mikor szerelmes lesz. Van olyan is amikor esélytelennek érzi magát ezért inkább próbálja palástolni, elfojtja az érzéseit...

2009. nov. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha odafigyel rád, mélyen a szemedbe néz mindig, dícsér, de nem a megszokott módon, ha naponta többször felhív, vagy sms-t ír, vagyha csak úgy megsimogat, mosolyog rád, átölel, meglep aprósággal, pl. csoki, virág. persze ezek arra is utalhatnak, hogy csak "megakar" szerezni magának, de éppen ezért nem szabad hagyni... váratni kell őt, sőt add a tudtára, hogy még csak ismerkedjetek. ha elég kitartó és még hetek után is "rajong" érted, akkor biztosan szeret!!
2009. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Én a legnagyobb szerelmemet se hívtam föl naponta... Az már rámászás. Meg amúgy is utálom a nem személyes kapcsolatokat.


Ha tényleg beléd szeret, azt onnan fogod tudni, hogy megmondja.

2009. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!