Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hölgy akivel 10 hónapja tartom a kapcsolatot, szexuálisan is,most meg azt mondta, hogy ne haragudj, de nem én vagyok az igazi számára. Most mi van?

Figyelt kérdés
Közel 40 vagyok,és a nő is, tehát értek én mindent,de aki közel 1 évig szexel velem, átadja magát nekem, mindenhol akkor miről beszélünk?

2020. júl. 10. 06:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"egy nőnek miért jó ez ha foltot hagyok a múltjában"


Nem a középkorban élünk.


Vicces, hogy férfiak mennyire kiakadtak, ha csak szexre kellenek.

2020. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Neked majdnem 40 évesen új infó, hogy van olyan, hogy valakivel megunják a szexet? Jött új, neked nem kell mindenről tudnod, mert ennyi volt köztetek.
2020. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Beszéltetek arról a kapcsolat elején,hogy ki mit tervez, mire keres társat?Lehet,hogy Te komoly kapcsolatra, míg Ő csak szexkapcsolatra vágyott. Amiről írsz akár szexkapcsolatra is utalhat, hiszen csak a szex részét emelted ki, nem írtál arról,hogy az életetek egyéb területén is alakult valami szorosabb köztetek.


Te ezt most kudarcként éled meg, pedig számtalan ilyen kapcsolat alakul/záródik le.

Ahogy írják is: fogadd el a döntését, zárd le, és ha szeretnél kapcsolatot ismerkedj. De előtte tisztázd magadban is,hogy mire/milyen párt keresel és ezt az ismerkedésnél ne rejtsd véka alá.

2020. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem hogy jöhet egy gondolatba a szexkapcsolat meg a "nem vagyok én az igazi számára". Igazival nem szexkapcsolatban van az ember, szexkapcsolatban akivel van, nem kell, hogy az igazi legyen.
2020. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Értem én a hozzászólásokat, de nem értem a különbséget. Lényegében a nő akkor beszél komoly kapcsolatról amikor a férfi megad neki mindent anyagilag? Minden nő számára fontos a szex, intimitás, és szerintem bunkó tapló se voltam vele soha. Megjegyzés.. Ő nem az a nő aki megunja a férfiakat,mert eddig csak és kizárólag hosszú kapcsolatai voltak. Ezért nem értem az egészet. Mintha elvágták volna a szalagot.
2020. júl. 10. 17:27
 16/25 A kérdező kommentje:
De még 1x írom a gyengébbek kedvéért! Nincs új neki. Senkije sincs.Nem a megunásról van szó. Nem olyan messze lakik tőlem egyébként is, mindent tudunk egymásról. .
2020. júl. 10. 17:29
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében akkor komoly egy kapcsolat, amikor közösek a hétköznapok és nem csak hobbiként tartják egymást.
2020. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Lényegében a nő akkor beszél komoly kapcsolatról amikor a férfi megad neki mindent anyagilag? "


Tudod, a nők dolgozni szoktak, és pasi nélkül is megelnek.

Attól komoly egy kapcsolat, hogy nem dugni jártok össze, hanem részesei vagytok egymás eletenek.


Lehet, komoly kapcsolatot akar, és a keresésnek nem egy dugó pajtival a háttérben akar neki kezdeni.

2020. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Jó oké.. Értem. De most csak a szex részét nézzük akkor. Mi az óriási különbség a velem lefolytatott szex,és a jövőbeli komoly kapcsolatában majd? Annak az új srácnak mitől lesz jobb mint nekem? Hm?
2020. júl. 10. 19:35
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valószínűleg csak szeretné, ha valaki szeretné a személyét is, nálad meg nem látott semmi előrelépést. Gondolom, nem vállaltad fel őt, mint párodat, pl. nem mentetek programokra, nem beszéltél arról, hogy megismerjétek egymás családját, barátait, vagy hogy vele bármi mást is tervezel a szexen kívül.

Vagy pont csak szexre kellettél és azt únta meg veled, talált mást a heti egyszerre, amiről nem tudsz, vagy összeszedett valami nemibajt, depressziós, bármi, ami miatt most nem szexel.

Igazából miért nem kérdezed meg?

2020. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!