Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hölgy akivel 10 hónapja tartom a kapcsolatot, szexuálisan is,most meg azt mondta, hogy ne haragudj, de nem én vagyok az igazi számára. Most mi van?

Figyelt kérdés
Közel 40 vagyok,és a nő is, tehát értek én mindent,de aki közel 1 évig szexel velem, átadja magát nekem, mindenhol akkor miről beszélünk?

2020. júl. 10. 06:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
#19: Egy kapcsolat nem csak a szexről szól. Most már egyáltalán nem csodálkozom, hogy dobott a csaj.
2020. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy éljem az életem, én csak egy állomás voltam neki illetve egymásnak, lilyen tipikus sablon szöveget. De még 1x mondom.. Nincs senkije, nem talált mást. Nem volt titokban a kapcsolatunk, mert sülve főve együtt mutatkoztunk,de egy alap szintén ez megmaradt,megrekedt. Talán egyikőnk sem akart többet. Ő biztos, hogy nem hisz visszahallottam, hogy letagadta a kapcsolatunkat. Mintha nem akarta volna, hogy valaki megtudja..mondjuk a nem rég szakított exével szerintem még van valami legbelül. Lehet, hogy csak felejteni való barát voltam extrával akit kedvel, később még rájött, hogy hülyeséget csinált? Van ilyen?
2020. júl. 10. 19:56
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni magam ebben a szituációban, mert úgy működök, ha valakivel fergeteges a szex, akkor abba szerelmes vagyok. Nem élvezem igazán szerelem nélkül.

Volt partnerem, akivel az elején közöltem, hogy mást szeretek és csak szexet akarok, de ő reménykedett benne, hogy ha mindent megad, megváltoznak az érzéseim. Kb. a tenyerén hordott. De kiléptem az egészből, mert nem tudtam viszonozni és a szex se volt jó vele.

2020. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Amikor valami érthetetlen, általában hiányzik egy láncszem.

Nálunk pl. egyik pillanatról a másikra zártam le a szexkapcsolatomat, mert akit szerettem, utánam nyúlt és képtelen voltam folytatni. Tudtam, hogy annak a másiknak nem kellek és csak az egóját sérti, hogy továbbléptem rajta, ennek ellenére képtelen voltam attól a naptól fogva a szexkapcsolatomban együtt lenni a férfivel.

2020. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Van ilyen, amikor csak felejtésre használjuk a másikat, mert nem vagyunk túl valakin. Ez nem mindig tudatosul. Illetve van, amikor hirtelen valami miatt ráébred, hogy csak menekült hozzád. Férfiak és nők is próbálnak így felejteni.
2020. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!