Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de el vagyok keseredv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de el vagyok keseredve. Szakítsak vagy tartsak ki?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom de mindkettőnknek elég sok baja van és ez rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra. Nem először van problémánk de most mindkettőnknek egyszerre és már hónapok óta.

Valahogy már nem olyanok a beszélgetéseink mint régen, nem találkozunk már ennyit, nem vagyunk olyan felszabadultak és boldogok.

Nekem hiányozna a több találkozás, a közös nyaralás, a jobb hangulat.

A párom azt mondja neki is de mintha beletörődött volna az egészbe már.


Ha elmondom neki hogy így érzek, úgy gondolja, hogy kritizálom mindig és nem felel meg az igényeimnek.

Meg szerintem mivel nem tud a problémákon változtatni ezért egyszerűen nem gondol bele eléggé az én helyzetembe.


Én próbálok megértő lenni és támogatom de közbe hiányzik a régi kapcsolatunk amikor gyakran találkoztunk és szerintem mikor annyi bajunk van, pont akkor kellene többet együtt lennünk.


Alapvetően támogat de rosszul esik hogy azt hiszi mindig csak kritizálom.

Mikor mondom hogy ritkán látom akkor azzal jön hogy valamelyik nap is együtt ebédeltünk meg hétvégén tali de amúgy ez töredéke annak ami régen volt. Meg most van nyár, szeptembertől az egyetem miatt már mindketten elfoglaltabbak leszünk és én most szeretném kihasználni az időt. Neki meg ezt hiába mondom.


Szerintem neki most elég heti 2 találkozó de nekem meg nem.

Meg abba is belefáradtam már hogy az egész életünk csak a problémákból áll. Már a kapcsolatunk is.

Más normális pároknak van egymásra idejük, nyaralnak, tervezhetik a közös jövőt, nekünk ez nem lehet.


Most szakítsak a párommal ha nem képes engem megérteni vagy csak azért is maradjak vele?

Egyébként nem lenne vele semmi bajom de ez rosszul esik. Amúgy támogat meg próbál vigasztalni de ennek nem örülök hogy nincs igénye annyi találkozóra mint nekem.



2020. júl. 10. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen gondjaitok vannak?
2020. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan gondjaink amik rajtunk kívül állnak, nem tőlünk függnek. Szüleinknek betegségei vannak (daganatos betegség), a párom nagyszüleinek betegség de az már évek óta és most még rosszabb lett, a páromnak szintén leromlott az egészsége. Engem egyéb dolgok is elszomorítanak, nem vagyok elégedett az életemmel, úgy érzem nem egészen úgy élek ahogy szeretnék, vágyom a régebbi életemre amikor még minden jobb volt. Lehetséges hogy javul még a helyzet de egy örökkévalóságnak tűnik.
2020. júl. 10. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted és nem kettőtök miatt vannak problémák akkor próbálj meg neki segíteni. Ne haragudj de 1 pár sor idézetet írok. "A Szeretet és Bölcsesség nagy szintézisét kereső aspiráns ember legnagyobb feladata a „tiszta gondolkodás”, tehát a destruktív, negatív gondolatok teljes el távolítása mentális tevékenységéből. Ahogy benső erői kiteljesednek, úgy válik tudatos, aktív gondolatforma építővé a tanítvány, és ezzel meghatározza eljövendő fizikai világának minőségét."
2020. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!