Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem a munkahelyem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a munkahelyem, a barátnőmet, innen hova tovább, eléggé elvagyok keseredve? 27/F

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Van hol laknod, van mit enned?

Ha igen akkor mi a probléma? ;)

2019. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Új élet, új lehetőségek. Hidd el, nem is vagy olyan rossz helyzetben. Fel a fejjel, egyik hozza maga után a másikt.
2019. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Innen már csak felfelé! Biztos nem véletlenül hozta így a sors.
2019. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Két szarral kevesebb van már az életedben. Végre valami új és jó következhet.
2019. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Rocky filmeket és utána már nem fogsz sírdogálni.
2019. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Életem legnagyobb tragédiái voltak azok a sorsfordító pontok, amiknek köszönhetően évekkel később már ezeket a legnagyobb szerencséimnek mondhatom. Szóval hajrá!
2019. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És van mit ennem 😁
2019. ápr. 20. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Elmesélem az én sztorimat.


26 vagyok. 6 hónapja még tökéletes életem volt. Barátnőmmel éltem egy gyönyörű albérletben, el akartam jegyezni, a szüleim beígérték hogy diploma után (munka után mentem egyetemre) kapok egy házat, ahova a párommal koltozhetünk. Megvoltak a barátaim, egy cég előre lefoglalt hogy náluk dolgozzak,ha végeztem, sportoltam, anyagilag szerényen, de saját lábon álltam.


Aztán a szüleim váltak, a lakás ugrott, a barátnőm új munkahelye miatt elköltözött. Ezek úgy megviseltek, hogy az egyetem elcsúszott. Én egyedül maradtam, de szerettem szóval feladtam mindent, hogy utána menjek, ő is biztatott, de együttélés nem lehetett mert ő ingyen lakik, nem akar albit fizetni... Közben balesetem volt, oda a sport egy jó időre.

Érthető okokból ki voltam készülve lelkileg...de mindegy, ott a párom, új életet kezdünk együtt...dobtam a munkalehetőséget, a barátokat, az életemet és felkoltoztem. Egyedül pakoltam szét az életünket. Sérülten, mert nem kapott szabit éjjelente, mert napközben dolgoztam.

Kipakoltam a cuccait, majd a sajátomat és szakított velem. Indok:

"Neki erős férfi kell, én meg gyenge voltam és nem álltam mellette."


3 hétig szédelegtem, képtelen voltam felfogni ami történt.

S még mindig van mit ennem, bár étvágyam semmi.

Van egy 2*3 méteres szobám, ennyi az életem.

2019. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, remélem jóra fordul a sorsod 🙂
2019. ápr. 21. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:

engem másfél hónapja dobtak ki. nem szeretett, azóta van neki más.

nagyon semmibe vett már a végén. rendesen látszott, hogy mennyire nem akar velem lenni. ki is fejezte, mert mikor arról volt szó, hogy találkozzunk, és pont nőnap volt, ez volt a válasza, hogy "jajj de jönni kell.." nagyon lehangoló volt.:D rendesen nyafogott, hogy találkoznia kell velem.

a munkahelyemet már nem szerettem, nem töltött el semmivel. azon gondolkoztam, mi a francot keresek én itt?


nagyon régóta vágyom már külföldre, így fogtam magam,a munkahelyemen felmondtam, majd pár héttel később jött egy lehetőség, holnap költözöm svájcba.:)


fel a fejjel.

2019. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!