Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harleyka23 kérdése:

2 hónapja megismerkedtem egy férfival, 33 éves, tőlem 120 km-re lakik..szerintetek?

Figyelt kérdés

Viszont kb egy hete alig ír, mindig én írok, már esténként nem hív. Én ez miatt számon kértem, hogy legyen velem őszinte...mondja meg ha már nem szeret, de azt mondja szeret.

társkeresőn ismertem meg. 4x találkoztunk eddig, mivel messze lakik, sokat dolgozik, nem tudott többször jönni. Minden nap hívott este, egész nap írkáltunk...

Múlt hétvégét lemondta és úgy néz ki ezt ezt a hétvégét is lemondja..."dolgoznia kell". Szerintetek érdemes még vele foglalkoznom? Már annyira gáz, hogy nő létemre én kapálózom utána. Azt mondta haragszik rám amiért meghazudtoltam és azért ilyen velem...hát nem tudom. Vélemények?



2020. júl. 10. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10-es válaszomhoz hozzátéve, már az is sokat lendít egy ilyen távkapcsolaton, meg a férfi lelkesedésén, ha a nő is meg a pasihoz, mert így csak azt érezte, hogy neki kell küzdenie, és lutrinak tűnik az egész, és a belefektetett energiát, és persze pénzt kidobta az ablakon.
2020. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki itt a vége. Sajnos lemondta a hétvégét. Pénteken és ma is az utolsó pillanatban. Ráadásul úgy, hogy én kérdeztem rá, hogy akkor tud e jönni. Magától nem is írta volna.
2020. júl. 11. 22:47
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtátok a véleményeteket.
2020. júl. 11. 22:49
 14/20 anonim ***** válasza:

Egyet èrtek az előttem szólóval. Egy kapcsolatèrt nem csak a fèrfinak kell tenni, a nőnek ugyanúgy bele kell tennie magát. Ez a "nehogymár èn nő lètemre kapálózzak" ugyanolyan elavult klisè, mint az, hogy a nő dolga a házunka.

A fèrfinak ugyanúgy jól esik, ha èrzi, hogy fontos, hogy keresik, hogy mennek hozzá, kedveskednek neki stb. Az a jó, ha ez egyensúlyban van.

Azèrt ha ezt a 120 km-t mindig ő tette meg oda-vissza, te.meg csak vártad a sült galambot, lehet, hogy elvette a lelkesedèsèt. Te mièrt nem mentèl hozzá? Esetleg ő nem akarta?

2020. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én mentem volna hozzá, de sose ért rà.
2020. júl. 12. 00:03
 16/20 A kérdező kommentje:
Mindig biztosra mondta, hogy ő jön hétvégente. Csak ez már a 2. hétvége volt, hogy nem jött. Nem tudom ennek mi értelme volt, hogy hitegetett ezzel, hogy jön. Azt mondja szeret, fontos vagyok neki, de közben úgy viselkedik, mint akit abszolút nem érdeklek. Ez mire jó?
2020. júl. 12. 00:06
 17/20 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy nem csak veled ismerkedett, ès más nő van a kèpben. Hagyd.

Ès inkább közelebb ismerkedj, a távkapcsolat ritkán működik.

2020. júl. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem a távkapcsolatok sosem jöttek be, pedig több próbálkozásom volt, cirka 90km-es körben. Azoknál az ismerkedéseknél is mindig én mentem. Végül meg itt lett barátnőm helyben, akit ugyanúgy a neten ismertem meg. Az egyik esetben a csaj mondta 2 hónap után, hogy ne folytassuk, mindt kiderült összejött az egyik killégájával. Addig meg persze csak én utazgattam hozzá, oda-vissza 140km-t, meg persze az ottani dolgokat is én fizettem. Vannak mindig ellenpéldák, hogy működik a dolog, de lutri az egész, és bármikor mondhatják, hogy ennyi volt, aztán úszik az ember belefektetett ideje, és persze pénze. Lehet ez a pasi is úgy látta rajtad, hogy nem vagy elég lelkes, nem voltak azok a pozitív visszajelzések ami alapján biztosan folytatni szerette volna. Ennél az esetemnél sem volt az a húdenagy öröm, hogy lát.

(4;10;11-es voltam)

2020. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Beszéltünk ma és nem érti mi bajom van...állítólag csak sokat dolgozik és próbálja kipihenni magát azért nem hív meg ír annyit..meg azon van, hogy a közelemben albérletet vegyen ki.
2020. júl. 12. 18:54
 20/20 anonim ***** válasza:
Háát megjelöl hagyni nagy kamugèp.
2020. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!