Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33éves körüliek. Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33éves körüliek. Komolyan tudnátok venni egy kb 10évvel fiatalabbat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem 33 éves vagyok(hanem 27), de komolyan tudnék venni egy nálam 10 évvel fiatalabbat bizonyos mértékig.


23 év körül már azért elég érettek a lányok, de azért van kivétel.

Komolyan nem lehet valakit venni pár szó után, ehhez sok beszélgetés szükséges, hogy valamennyire kiismerje egyik ember a másikat és megbízzon benne.

2015. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudnám mindig komolyan venni, és ez lenne a sikeres kapcsolatunk kulcsa. Tudnék vele együtt élni. 33

2015. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, minimum 28 évestől jöhet szóba.
2015. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok de egy 21 éves komolyan tudnék venni ha nem egész nap a kib**aszott ájfonját nyomkodná és úgy viselkedne mint egy 15 éves. akkor igen :)
2015. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!