Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Mindkett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Mindkettőjüket szeretem. Elhagyjam az aktuálist?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú.

Mind a 2vel jártam már, az egyikkel 6 hónapot, a másikkal meg 6 hetet. Azóta összejöttem a "6 hónapossal"

Nagyon komolyra tervezi már, még a gyerekeink nevét is tudja h mi lesz...

Viszont újra beleszerettem a 'másikba', de tapasztalat, hogy nála semmi sem tart sokáig, eddig 3 hónap a 'rekord'

És most nemtudom mit tegyek...

Szeretem őket, egyiket sem akarom megbántani, de ha a "6 hónapos'sal maradok, akk az a bajom, hogy megbántom a 'másikat' ha meg fordítva akk meg az..

No Man No Cry?

És ha eldobom a hosszútávra tervezőt, és nem jön soha senki, és esetleg visszasírom de már nemfog szeretni?

Kétségbe vagyok esve, hogy megéri-e dobni őt, azért hogy boldog legyek vki mással 2 hónapig?!


2010. aug. 2. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Aha
2010. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 15?
2010. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ÉN IS ÍGY VAGYOK ÍRJUNK MÁR PRIVIT EGYMÁSNAK

Lány vagyok én is. írj ha oké..

2010. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de most komolyan, hány éves vagy???
2010. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én 17 éves vagyok, most leszek októberben 18..

Az egyik fiú 20, a másik meg 21.

2010. aug. 2. 18:36
 6/6 anonim válasza:
Sztem maradj az elsőnél.Vagy ird le hogy melyik fiúnak milyen jó v rossz tulajdonságai vannak.Akinek sok jó,kevés rossz t.van én azt választanám.
2010. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!