Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek valami ötlet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami ötlet, hogy hogyan legyek "normális"? : )

Figyelt kérdés

A legjobb FIÚ haveromba szerelmes lettem. Bizonyos okok miatt ezt nem közölhetem vele.....Meg vannak az okai:)

Nap szinten tartjuk a kapcsolatot, próbálom elfelejteni...Na a lényeg, hogy mindig, ha más csajjal van, vagy barátkozik, elfog a fétlékenység, a sírógörcs, és mindig "megsértődök rá". pedig nem akarok, ez úgy legbelül jön nálam magától....Mit tehetnék, hohy ne hibáztassam, és ne sértődjek meg? Ilyenkor próbálom belűl lenyugtatni magamat, de a fájdalom valahogy erősebb....

Kérlek írjatok:(

16/L


2010. aug. 2. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nos, ha szerelmes vagy belé és nem jöhettek össze akkor marha fájdalmas lesz tartanod vele a kapcsolatot. Tehát vagy eltávolodsz tőle mondván, hogy ez neked nem jó így, vagy keresel mást és megpróbálod így elfeledni.
2010. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valamerre el kel indulni, ezért mondd el neki előbb az érzéseid!
2010. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már vannak "jelöltjei", hogy kik tetszenek neki, és azt tudja, hogy régen nekem tetszett.....de tudom, hogy ő csak barátságot akar. még pedig legjobb barátja én vagyok.
2010. aug. 2. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:

17:07 vok, pedig csak az segít, ha beszélsz neki az érzésiedről..

ez így nem lesz jó tanácsadó, ha továbbra is vele lógsz...

a fájdalom erősebb is lesz tőled, mert ilyen típus vagy!

2010. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

van barátnője?

ha igen akk ismerkedj más helyes srácokkal meg ők biztos szívesen elfeledtetik veled - spasss


ha nem akk én a helyedben erősíteném a barátságunkat és ha tényleg már többször is elmentetek csak ti ketten valahova, akk utána megtenném felé az első lépést

2010. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez ellen sajnos semmit nem tudsz tenni.

én is bele estem ebbe a hibába, csak én el is mondtam neki, és mi össze is jöttünk. 7 hónapja szakítottunk és azóta se beszéltem vele túl sokat. pedig előtte a legjobb barátom volt. és most nagyon hiányzik még mindig.:S

2010. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

17:07es sajnos igen, én ilyen típus vagyok...:(

17:11-es Nincs jelenleg barátnője, csak oylanok, akik "kiszemeltek" vagy vonzódik hozzájuk. Igen, nagyon sokat vagyunk kettesbe, de scak azért, mert legeslegjobb brátok vagyunk 1 éve:)


Utolsó: sajnálom:(:(:(

Akkor talán a legjobb, ha kerítek valakit.....csak utálom, hogy mindig "megsértődök":(

2010. aug. 2. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez elkerülhetetlen, ha erőlteted a barátságot, aminek gyakorlatilag úgyis vége.
2010. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mond el Neki az érzéseid. Meg fog sz könnyebbülni.
2010. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Hát nem hagyom, maximum erőt veszek magamon, de megmentemahogy lehet:-/:):)

2010. aug. 2. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!