Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy sosem találom őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy sosem találom őt meg? Hol kereshetném még?

Figyelt kérdés

A nyaralás alatt megismertem egy igazán kedves, aranyos fiút. De a vezetékneve nagyon bonyolult volt, az este még az eszemben volt, de reggelre sajnos elfelejtettem( nem írtam fel sehová:S). Egy hasonló e-mail címre írtam mailt, de még nem kaptam választ(A cím létezik, mert citromail-es ő is, és a citromail küld egy levelet, ha a cím nem létezik.)

Legyek türelmes? Hol kereshetném még? Most az iskolák között keresem(tudom melyik helyre jár)


2010. aug. 2. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát akkor ott keresd a sulik közt..
2010. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
sajnos nem találtam meg...
2010. aug. 2. 17:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha tudod melyik helyre jár akkor csináld azt, hogy végignézed a tanulók listáját és rákeresel myvipen vagy iwiwen ha fent van akkor pedig képről már felismered.:)
2010. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De sajnos nincs myvipje, és nekem sincs. De keresem tovább. Nem adom fel. Mindenesetre köszönöm!:)
2010. aug. 2. 17:44
 5/15 anonim ***** válasza:

iwiw

részletes keresés

férfi

kora kb

suli



kapsz 15 oldalt amit végignyálazhatsz aztán meglesz

2010. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha nincs iwiwe akk szeptemberben szobrozol pár órát a sulija elött
2010. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szolnok közelébe lakik...tőlem úgy 250-300 km-re:) Bár szobrozhatok, attól függ, melyik suli előtt.
2010. aug. 2. 17:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Vagy honnan tudod hogy őt is érdekled? mert gondolom nem azért akarod felkeresni mert egyszer megtetszett hanem ő is érdeklődött irántad nem?
2010. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ő jött oda hozzám:) És a végén adott puszit is, szerintem tetszettem neki. Mindketten 17 évesek vagyunk.
2010. aug. 2. 17:52
 10/15 A kérdező kommentje:
Megtaláltam egy fényképen, de a neveket sehol sem találom.
2010. aug. 2. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!