Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a barátnőm nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátnőm nem akar leszakadni "Anyuról", akkor le kell lépni, ugye?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, mindketten 29 évesek.


Szüleinél élünk, és meggyőződésem, hogy nyugodtabb lenne az életünk kettesben. Az "anyós jelölt" eléggé krucifix.

Nem fizikailag de turkál a pénztárcámban, mit mire hova minek. Nem tűröm, és semmi köze hozzá. Barátnőm meg mondja a részleteket így titok nincs. Már megfogadtam hogy nem kötöm az orrára hogy mennyim van.

Vállalkozó vagyok. Néha nehezen érem utol magam, amire már többször megkaptam, hogy minek vállalok annyit. Gyakorlatilag napokig 8tól 20ig dolgozom (szerintem nem extrém) Anyós is vállalkozó féle, hát mikor 300 ládát kell mozgatni a vállakozásában a segítségemmel, még nem voltam akkora bunkó hogy megkérdezzem, ha nem megy egyedül akkor minek vállal ennyit.

Ha valamit csinálni kell akkor fényes a .... napokig, legkirályabb vő vagyok, de hamar elmúlik az érdek a normális viszonyra.

Házkörüli munkákat nehezen győzöm mert alig van időm, de ahogy tudom csinálom. Szeretek dolgozni nagyon!

Már előre gyomorgörcsöm van, hogy megint milyen ordítozás vár "otthon" ha haza megyek. Minden napos hallgatni való, a fejet hasogató vernyogás, amit az anyós ordít artikulálatlanul, mert ő bizony dühös.


A barátnőm nem jön albérletbe, mert nem akar albérletet fizetni (persze nem mintha neki volna miből, mert akkora minusz a vállalkozása mint az állat), tehát úgy is én fizetném. Csak már lenne nyugtom.


Én nem mondom, biztos bennem is van hiba, meg az igazság ott van a kettő között amit én mondok meg ő. De hogy lehet kiállhatatlan emberekkel együtt élni?

Egyszerűen felmondták az idegeim a szolgálatot.


2020. júl. 12. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Próbálj neg megegyszer vele beszélgetni ha nem megy akkor fajdalmas döntést hozni hiszen fontos lenne hogy Te se menny ebbe tönkre szerintem.
2020. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

9-es akkor előbb el kéne olvasnod, mert nem láttad a lényeget. A kérdező stílusa nem kifogásolható a párkapcsolata oldaláról sem, ha szeretné egy anonim oldalon se beszélne így róla.


Aki szereti a másikat nem ír olyanokat, mintha egy alsóbbrendű lény lenne a másik, úgy írta azt, ezért emeltem ki, és a másik amiket írt, igen is nagyon nagy ellentét. Mivel alpári módon szidja, mintha egyszerre gyűlölné és betegesen szeretné.


Nem az a lényeg most első körben, hogy mit tegyen, hanem az érzéseit kéne tisztáznia, hogy mennyiben fog változni amennyiben külön költöznének, vagy ugyanúgy lenézné a párját a vállalkozása miatt, csak mert neki nem adták a hátsója alá a pénzt és a vállalkozást, ezen érződik a sérelem a leírói részben. Egyébként csak csöndben mondom, ha pénzt adnak, és jó vállalkozást indít, akkor azt nem nehéz zero-ról sikeressé tenni, csak ugye nem árt érteni a marketinghez és a menedzsmenthez. AZ nehezebb ha nincs az embernek tartaléka, és úgy gyűjtögesse össze a havi Katára valót, és az iparűzési adót.


Ha kihagytad volna ezeket, akkor még azt is mondtam volna, hogy dicsérendő, hogy a zerorol felépítetted a saját vállalkozásod. :)

Ja és meg kéne tanulnia nemet mondani, de emögött az egész mögött nem csak ez a probléma tippem szerint.


Ha ezeket a dolgokat kihagyta volna, akkor azt írtam volna szimplán hogy hagyja ott, mert kihasználják, de mivel ellentmondás amiket ír, és érződik az egész mögött egy lenéző gyűlölet, ezért nem írtam azt hogy hagyja ott, mert nem biztos hogy egészen úgy van, ahogy ő írja.

Teljes képet csak három embert olvasva kap a kívülálló. Szóval megint csak azt írnám, hogy kevés az info.


Ellentétek:


kihasználja anyós, a párja- ellentét: persze nem mintha neki volna miből, mert akkora minusz a vállalkozása mint az állat: lenézés


Szóval ha akkora minusz a vállalkozása, mint az állat, akkor szerintem meg kéne érteni, hogy talán ezért nem akar albérletbe menni, mert nincs miből, és nem akar függni tőled, mert tippem szerint vele is beszéltél már így, ahogy itt szépen bemutattad nekünk a barátnőd egy szóban, amit utána gyorsan korrigáltál:


Idézem mind a kettőt, és utána döntse el mindenki, hogy nem e két ellentétpárról van szó:


"A barátnőm nem jön albérletbe, mert nem akar albérletet fizetni (persze nem mintha neki volna miből, mert akkora minusz a vállalkozása mint az állat), tehát úgy is én fizetném. Csak már lenne nyugtom."


"Oké, ő ért hozzá, de neki egy betanítható ember kéne oda nem én, aki a nullából építettem az életem."


A többi lenéző irományt nem is linkeltem, de szerinted a barátnőd, egy alsóbbrendű nárcisztikus, kihasználós egyén, mert amiket írtál ez jön le róla ország világ előtt: csicskáztat, önkényesen dönt helyetted, és szakmailag egy nagy nulla, és stb és stb, lehetne folytatni a leírói részed alapjén milyen képet mutattál most róla.


De ez a két ellentétes érzelmi töltetű mondat bőven példázza, hogy valahol nem korrekt amiket írsz, szóval én nem vagyok olyan biztos benne, hogy teljesen úgy van ahogy ezt te leírtad.



Ezek egyértelműsítik, hogy lenézi a párját, és nem gondolja, hogy a zero vállalkozást egyedül is fel tudná építeni.


Arról nem is beszélve, hogy imád a pasi dolgozni, de azt nehezményezi, hogy kihasználják, de imádja amit csinál, most akkor hogy is van ez?


Biztos hogy van oka és párkapcsolati oka elsődlegesen, hogy miért nem akar veled menni albérletbe! Az anyagi okát szerintem megbeszéltétek már, hiszen olyan nulla a vállalkozása mint az állat!


Nem akar függni tőled szerintem, mert ha te fizetsz majd mindent, akkor lesz majd ilyen kérdés is, hogy mekkora egy lusta, nem törődöm és kihasználós nőszemély a barátnőd, mit csinálj?


Ezt nevezik kivetítésnek! Azok alapján ahogy leírtad, azokat a rejtett mondatokat elrejtve a mondandódban.


Nem szereted a párod ezek alapján, ezért írtam amit írtam, és ezért írtam, hogy nem biztos hogy tanácsolok bármit is, de azért leírtam, hogy ha ezt nem írod, akkor azt tanácsoltam volna, hogy dobbantsál, és kamilláztam is volna, hogy miért vagy még mindig ott.

2020. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!