Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha finoman szólva nem akar egy-két srác leszakadni a barátnőmről? Barátnőm meg nem látja be, hogy 'csak azt' akarják.

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, eddig is volt próbálkozó, csak feladta, de a legutóbbi estet eldurrantotta az agyamat: az osztálytársa, aki fogadott néhány haverjával, hogy megfekteti érettségig (most végzős barátnőm), most este hívta fel, hogy egyedül alszik, és hogy nem találkoznának-e vagy nem mehetne át hozzá. Erre a válasza "nem" volt ugyan, de mondta, hogy ha nincs hol aludnia, akkor aludhat nála. Szerencsére nem lett semmi találka, nem is ment fel hozzá. Bónusz: egy ágyban aludtak volna, mire én megkérdeztem, hogy mégis miért: "Mert már ismerem négy éve, nem lett volna semmi, leállítottam volna." Tudtommal, még ha valaki kapcsolatban él, akkor nem engedi egy jó barátját (főleg nem más neműt, akiről egyértelműen tudja, hogy lefeküdni akar vele) egy ágyban aludni magával. Mi legyen? Barátnőm arra a felvetésemre, hogy mi lenne, ha határozottan elküldené azt felelte, hogy "díjazza az emberekben a kitartást..., meg hogy én nem ismerem 4 éve a gyereket, és hogy neki igenis fontos a gyerek; meg hogy tudja a szemétje, hogy hogyan kerüljön közelebb hozzá"

(Elnézést a ronda mondaszerkesztésért, de késő van, ideges vagyok, ilyenkor nehezen megy a fogalmazás)


2009. febr. 25. 00:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Lemaradt: megverni/veretni nem akarom a gyereket, mert akkor meg csak rámegy a kapcsolatom, és ezen kívül tökéletesen jól megvagyunk. Nem szeretném ezért dobni a kapcsolatot, mert egy idióta harmadik beleköp a levesembe.
2009. febr. 25. 00:52
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Megértem hogy te miért nem akarsz verekedni, de ettől függetlenül hogy én is félnék ettől, én pofánvágnám a gyereket, de ba*zott keményen. De minimum hatásosan fel burítanám hogy aztán 3 centiről üvölthessem az arcába hogy letépem a péniszét ha a barátnőm közelébe merészkedik :) :P most biztos jól le leszek pontozva :D
2009. febr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Igazából Te nem tudsz tenni semmit,csak a barátnőd!Neki kellene megmondania,hogy szálljanak le róla, de a szavaidból ítélve a csaj élvezi,hogy futnak utána!Nekem eszembe nem jutna egy másik pasival aludni a helyében,akármennyire is jó barátok lennénk!
2009. febr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, bevallom őszintén, hogy közel állok hozzá, hogy begyűrjem a fejét a seggébe.

Csak a legbosszantóbb az egészben igazából az, hogy a barátnőm hiába szeret, mégsem lenne hajlandó a gyereket tisztes távolban tartani magától, mert szerinte ezzel megbántja, és mert "ismeri a másik oldalát" ezért nem akarja. Na, erre kérem a gombvarrást..

2009. febr. 25. 01:03
 5/16 A kérdező kommentje:
Biztos élvezi valamilyen szinten, csak akkor miért nem elég az neki, hogy bent a suliban ölelgeti, nézegeti, meg persze beszélgethetnek szabadon..
2009. febr. 25. 01:04
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak mivel tudnám valahogy megértetni barátnőmmel, hogy ez így nem túl buli. Nyomás alá helyezni sem szeretném "vagy ő vagy én" dolgokkal, mert szerintem abból is vesztesként kerülnék ki, hiába szeretet.
2009. febr. 25. 01:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek fel kellene nőnie egy komoly kapcsolathoz!Lehet,hogy szeret, de nem eléggé!Sajnálom,hogy ezt kell írnom, de ha szeretne,akkor Te lennél neki az első, nem pedig az,hogy megbántja e a másik pasit vagy sem!Az ottalvást is úgy kellett volna lereagálnia,hogy "Ne haragudj, barátom van,akit szeretek,így ez felejtős!"!!Szerintem ezt mindenki megérti és nem sértődik meg!De ha megsértődik,akkor is!Ki nem szarja le???Nekem a párom az első, nem pedig az állítólagos barátok,akik fogadnak abban,hogy meg tudnak-e fektetni!Milyen barátok ezek?Én a helyedben szépen kicsapnám a balhét a barátnőmnél,és megmondanám neki,hogy döntse el,hogy ki a fontosabb!Te vagy a haverok?
2009. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok!Ha szeret,akkor Téged választ!Ha a haverokat választja, akkor ennyit ért a kapcsolat,és akkor jobb is,ha most derül ki,mint 2 gyerek után!Fő a határozottság!
2009. febr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hogyérti hogy ismeri a másik oldalát? Egyébként hány éves vagy? Az én barátnőm is (hálisten nem hálisten) eléggé népszerű a fiuk körében, és engem is zavar, persze nem látja be hogy nem nagyon létezik olyan hogy 1 fiú csak barátkozni akar 1 lánnyal. Legalábbis én meglátom az ilyet, szerintem:D nehéz ügy de hála Istennek ilyen meszire még nem merészkedett senki a mi esetünkben
2009. febr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Valóban görög van a falóban. A két gyerekes részben egyet értek. Meg is kérdeztem tőle amúgy, hogy fontos vagyok-e neki, mire a válasz természetesen "igen" volt. Ebben is egyet értek, hogy fel kell nőni egy kapcsolathoz, belátom, még egy éve én sem voltam rendesen felnőve. De azért nem hiszem, hogy nem tud ennyire mérlegelni, hogy most inkább még szórakozgatni akar vagy inkább komoly kapcsolatot. Ha meg már most 'unja a képemet', akkor megmondhatná igazán, legfeljebb én is degradálódnék a "jó barát, de azt akarja" kategóriába, és csak néha futnék össze vele, mintha még járnánk, meg esetleg beleférne néhány kör is, de akkor legalább nem bosszantana ez a dolog.

Nehéz döntés, hogy mi a jobb: ha a gyereknek péppé verem a fejét, szakítok a barátnőmmel vagy mindkettő. Mondjuk ha már szakítok, akkor bónuszként megetetném a gyerekkel a cipőmet is...:P

2009. febr. 25. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!