Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm csinált magáról néhány szép szelfiket, amit nyilván nekem is átküldött randizásunk során. Otthon, utánna azt vettem észre, hogy a sztorijának facebookon felrakta ezeket a képeket. (Bele néztem a telójába, tudom nem szép dolog és láttam h facebookon ezeket a képeket kirakta napjának.) Mivel én nem láttam a sajátomról, így nem értettem az egészet, de láttam h úgy állította be a fb sztorikat, h senki se láthassa. Nem értem így mi értelme volt az egésznek.. Valaki ezt meg tudja nekem mondani? Nyilván nem fogom tőle megkérdezni, mivel nem tuja h csekkoltam a telóját. Értelmes válaszokat kérek, köszönöm
2020. júl. 12. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak teged tiltott le? Esetleg olyat hogy csak egy ember latja? Facebookon nem hasznalom a sztorit, csak instan igy nem annyira ertek hozza.
2020. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak olyan bejegyzéseim fent amiket csak én láthatok és azért csináltam így, hogy megmaradjanak magamnak emlékként.
2020. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Én most megnéztem mert nem emlékszem ilyen opcióra, hogy senki ne lássa... Nincs is fb alkalmazásban nekem olyan, hogy csak én. Van nyilvános, ismerősök, csak néhány ismerős láthassa vagy akit letiltok...

Chrome-ban nem tudom, de ott ennyi opcióra sem emlékszem.


Biztos, hogy jól láttad? De ha te nem látod, téged tuti letiltott ha más meg mégis. Engem sógornőm letiltott. Férjeméről láttam, hogy teszi fel ő a képet, csak engem letiltott. Egyszer anyósom is ezt játszotta, mire én mondtam a férjemnek, hogy ennyit arról hogy anyád kedvel ahogy állítja neked... Aztán visszaállított engem, hogy lássam megint.

Abból tűnt fel, hogy a napi szintű posztok után 1 hét alatt is nulla volt.


Ilyenek jól megmutatják, hogy ki az aki kedvel, ha másra nem is jó!

2020. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Facebook alkalmazásban nyitottam meg.


[link]

2020. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajat magaban szeretne gyonyorkodni.
2020. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kiderült?
2021. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!