Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiam összejött egy 4 gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiam összejött egy 4 gyerekes idősebb nővel. Hogyan győzzem meg, hogy helytelen amit csinált?

Figyelt kérdés
32 éves életerős fiatalemberről van szó, aki sokkal jobbat is kaphatna. Ez a nő nem hozzá való. 47 éves és 4 gyereke van. A gyerekek ráadásul 4 különböző apától vannak. Én nem azért taníttattam, hogy így elrontsa az életét. Ez a nő csak kihasználja őt anyagilag is! Nem értem mi foghatta meg ennyire ebben a nőben, de félek mire ráeszmél a már késő lesz. Hogyan győzhetném meg, hogy hagyja ott ezt a nőt minél előbb?

2019. ápr. 13. 20:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Az a gond hogy sehogy. A fiad felnőtt ember, ideje a saját életét egyedül vinnie. El kell fogadd a döntését. Ha pedig beválik, amitől félsz, akkor neki ez egy életlecke, amit meg kellett tanulni. Ha közéjük akarsz állni, csak rontasz a kettőtök kapcsolatán, eltávolodik tőled a fiad.


30n

2019. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Egyelőre sehogy se tudsz beleszólni. Majd ő kitapasztalja mi a helyzet. Lehet annyira szerelmes hogy nem törődik semmivel, de előbb utóbb felébred és rájön hogy semmi keresnivalója egy 47 éves nő mellett. Legyél türelmes, mást nem tehetsz.
2019. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%

Semmi közöd hozzá, hogy kivel jön össze a fiad. Az ő magánélete. Felnőtt ember. Neked hogy esne, ha ő beleszólna a te életedbe, hogy hiába vagy pl. 60 éves, csináld másképpen x és y dolgot, vagy hogy miért akarsz beleszólni az ő életébe?


Attól, hogy a fiad, engedd már meg neki, hogy hagyj élje a saját önálló életét, úgy, hogy anyuka nem szól bele.

A s..ggét is még mindig te törlöd ki?

2019. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy, ha egy 32 éves férfit ilyen témában az anyja befolyásolni tud, az a szülő egész eddigi gyermeknevelésének kudarca
2019. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
53%

Na mi fogta meg benne? A puncija. Mert az életerős 32 éves fiad nem látott még puncit. Ha látott volna akkor nem egy majd 50 éves nő kellene neki.

Nem tudom jobbat érdemel e de jobbat bem tudott összeszedni ezek szerint.

Nefélj, őt is kidobja majd a nő idővel, ha olyan mint írod. Hacsak nem olyan balekot neveltél, hogy mindent el fog tűrni és kihasználható lesz élete végéig.

2019. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%
Ejjj, mintha a saját anyámat hallanám. Ne gyere össze ezzel, ne gyere össze azzal, ennek hosszú a haja, annak rövid a haja, ennek kék a szeme, annak meg barna a szeme... :D Na ezért bontottam sátrat otthonról sok-sok éve.
2019. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%

Hidd el előbb utóbb rá fog jönni, hogy ő neki sem ez az életcélja .

Sajnos ki kell várnod. És ha azt akarod, hogy továbbra is szóbaálljon veled, eszedbe ne jusson áskálódni! Nem kell elfogadod a nőt, el is mondhatod fiadnak a véleményed, de akkor is a fiad marad és gondolom nem akarod hogy megszakítsa veled a kapcsolatot. A férfiak már csak ilyenek. Egy jó oin#

2019. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
#5 *nem tudott összeszedni
2019. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

7-es vagyok, véletlenül elküldtem.

Szóval egy jó pin# és totális köd a józan észre.

2019. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
31%

3as abban igazad van, hogy sajnos nem szólhat bele az életébe.

De miért kell ilyen rosszindulatúnak, arrogansnak lenned? Ha az én gyerekemrol lenne szó, én is aggodnek. Gondolom, nincs gyereked, hogy ilyen magas lóról beszélsz.

2019. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!