Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar csajok miért vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar csajok miért vonzódnak annyira a külföldi pasikhoz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért? Vonzódnak? Ez új...
2010. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én vonzódom, mert félvér vagyok.
2010. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Deus88 ***** válasza:
100%

Nem tudom de én németországba voltam és első nap összejöttem egy litván lánnyal.

És az volt a legjobb hogy alig értettük meg egymást :)))

17F

2010. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ott van Gombos Edina most aztán áll a bál!Sokan estek pofára és nemcsak az eltérő kulturális háttér miatt.Tele volt a TV az esetekkkel.
2010. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
mert gazdagabbak
2010. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszínűek és azonos a vallás akkor azért kevesebb a konfliktus!Ha valaki külföldön van,sokkal szabadabbnak érzi magát mintha otthon lenne.Így vannak ezzel a külföldi férfiak,pl nyaralás alatt,ezért sokkal nagyobb a szájuk,könnyebben felvesznek valami vonzóbb karaktert és csábítgatják a lányokat.:) 23n.Logika.
2010. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

a külföldiek nem tudnak nálunk viselkedni,lazán fölszedegetik a pipiket

a lányok pedig könnyebben mennek el velük egyéjszakásra mert ők is úgy gondolják ha külföldivel vannak mégjobban levetkőzhetik a gátlásaikat hisz ő majd úgyis visszatér haza. aligha futnak össze a közértben néhány hét múlva és aligha lesz kollégájuk éveken belül.

2010. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Holdtündér ***** válasza:

Én nem vonzódom hozzájuk. Ugyanolyanok nekem, mint a többi pasi.

De egyik ismerősömmel beszélgettem múltkor és ő kifejezetten külföldi (méghozzá angol anyanyelvű) pasit szeretne, mert ha gyerekük lesz, kétnyelvű lesz a gyerkőc és így könnyebben boldogul.

2010. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemcsak a lányokra igaz, hanem mindenkire(tisztelet a kivételnek). Egyszerűen azért, mert egy külföldi izgalmasabb, mint egy azonos nemzetbeli ember.Ha például egy magyar fiu elbénáz valamit akkor lehet hogy kiröhögik őt, de ha ugyanezt egy külföldi csinálja, akkor az már aranyos.:) Amugy meg teljesen mindegy hogy külföldi vagy magyar, ha egyszer beleszeretsz valakibe.
2010. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Mert nincsenek annyira begyepesedve mint a magyarok, sokuk sokkal értelmesebb, tájékozottabb. Egy átlag 17-18 éves európai fiatal már folyékonyan beszél angolul, amit sajna a magyarok nagy részéről nem lehet elmondani még 20-25 évesen se.

Másrészt az ismeretlen varázsa, sokat lehet tanulni más népek szokásairól, kultúrájáról. Külföldön sokkal gyakkoribbak a vegyes párok, emiatt jobban megtanulták kezelni a konfliktusokat.

2010. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!