Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy azok a nők, akik a "roszfiúkhoz" vonzódnak: éretlenek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

buták és fiatalok


majd idővel már nem számít nekik a külső

2011. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, hogy mit értesz rosszfiú alatt.

Ha van egy férfi aki bunkó, lenézi a nőket és a cipőmérete nagyobb mint az IQ-ja akkor igen éretlen a nő.

Ha pedig egy talpraesett férfiről van szó aki nem túl romantikus és régebben voltak merész húzásai (nem volt az a kiköpött jófiú) motorozik és nem nagyon érdekli más véleménye akkor azt szeretik az érett nők.

2011. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
SZERINTEM NEM EN 25 VAGYOK DE HA LATOK EGY ROSSZFIUT VONZONAK TALALOM;szerintem van bennuk valami plussz ferfiassag
2011. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
a vonzalom szerintem nem függ össze az érettséggel, intelligenciával...
2011. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalomról senki nem tehet. Bárki beleeshet olyan emberbe, akiről azt hitte, hogy soha.

Meg kéne tanulni, hogy a szerelem/vonzódás kémiai/hormonális nem eldöntöm/nem döntöm kérdés.

2011. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"SZERINTEM NEM EN 25 VAGYOK DE HA LATOK EGY ROSSZFIUT VONZONAK TALALOM;szerintem van bennuk valami plussz ferfiassag" - Sztereotipikus. Ennél őszintébb választ nem is kaphattál volna a kérdésre.
2011. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Meg kéne tanulni, hogy a szerelem/vonzódás kémiai/hormonális nem eldöntöm/nem döntöm kérdés."


Az olyan n[kre gondolok, akik kijelentik, hogy ők bizony csakis a roszfiúkat tartják férfiasnak és ők jönnek be nekik. Aki nem VV Gergő, nem ült börtönben, meg nem kezeli a nőket tárgyként, akkor az már nem is férfi.

2011. okt. 2. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

csomó MILF kategóriás nő is oda van értük...

ez a vonzódás inkább a nő mentalitását és értelmi szintjét jellemzi mintsem az éretlenségét.

2011. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!