Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elküldjem a lányt vagy ne????

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldjem a lányt vagy ne????

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kicsit több mint egy éve vagyunk együtt.Voltak szép időszakok de vannak hullámvölgyek most már elég gyakran.Sokat kirándulunk viszem mindenhova mindig minden szabadidőm próbálom vele tölteni.Igyekszem valami programot kitalálni amikor csak lehet.De ennek ellenére nagyon sokszor tuskó velem és azt érzem nem szeret van hogy úgy kell megkérni öleljen meg.Az meg csak ráadás hogy van amikor meg sem akar csókolni napokig.Pedig semmi olyan probléma nincs velem ami taszitaná.Bármi olyan probléma kerül szóba ami nála sántit mindig fel emeli a hangját pedig nyugodtan is lehetne én is igy szoktam. Nagyon türelmes vagyok. Tényleg végtelenül de most már nincs sok türelmem hozzá.Folyton feszült vagyok hogy szeret nem szeret??Vagyis igazából bevalljam magamnak hogy nem szeret avagy sem? De van amikor már kihasználva érzem magam és úgy tünik hogy arra jó vagyok hogy el szórakoztassam.És ennek ellenére erőlteti az össze költözést..(Ami szerintem csak kiugrás lenne neki otthonról)Amikor erre mondom neki hogy ez kevés nekem többre van szükségem ehhez akkor pár napig közelebb érzem aztán újra vissza tér minden a régi kerékvágásba.Szóval most itt tartok hogy ezt ide leirtam. De holnap meg kérdezem a barátnőmet hogy mit gondol a kapcsolatunkról.Amúgy én 35éves vagyok a barátnőm pedig 32. Igazából a sponán véleményekre lennék kiváncsi.
2020. júl. 14. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb szakíts.
2020. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát magyarán úgy érzed, hogy nem szeret csak kell mellé valaki, akivel el van. Azért 1 év nem olyan hosszú idő, hogy ilyen problémák legyenek, hogy már kezd távolodni, távolságot tartani tőled. Arra viszont bőven elég, hogy észrevedd szeret vagy sem, tettekkel bizonyitja-e stb. Irasod alapjan nem hinném túlságosan odalenne érted.
2020. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék olyannal, aki nem szeret, nem szerelmes belém, miközben én szeretem őt. Persze, ilyenkor nehéz a szakítás, hiszen te szereted. Hosszú távon viszont az észnek kell győzni,nem szabad olyannal tölteni a drága időt, aki folyton megbánt és ez nem is érdekli.
2020. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakítás!!!
2020. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fontolóra venném a szakítást. Esélyes, hogy minden pozitív változás ámeneti lesz csak.
2020. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"úgy kell megkérni öleljen meg [...] van amikor meg sem akar csókolni napokig"

Régen rossz, ha ilyen alap dolgokért küzdenie kell az egyik félnek. Ezek alapján az látszik, hogy nem szeret téged - szakíts vele, ha rendes párkapcsolatot szeretnél.

2020. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne költözz össze vele!
2020. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!