Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írtam egy levelet a szerelmemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy levelet a szerelmemnek, és nem tudom hogy elküldjem neki, e vagy sem?

Figyelt kérdés
A fiúba a legjobb barátnőm is szerelmes. A barátnőm, (Orgona), nagyon nyomul arra akibe szerelmes vagyok. Állandóan beszélgetni akar vele, és egyszerűen nem hagyja békén őt. És a szerelmemből, egyszerűen elegem van mert nem értem hogy mit akar!!! Nekem beszél nekem dumál, nekem mondd vicceket, és engem bámul egyfolytában. Ha meg én kérdezek tőle valamit zavarba jön... De viszont állandóan Orgonával beszél, és nem értem hogy mi van. Mi legyen?? SegÍtsetek!!! 13,éves lány vagyok...
2014. nov. 22. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Terjessz gonosz pletyiket a másik lányról!
2014. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy ne értéstek félre, azzal a fiúval nem járok csak szerelmes vagyok belé... Rossz kategóriába raktam véletlenül... Bocsánat! De lécci segítsetek rajtam, mert már nem bírom.. :(
2014. nov. 22. 17:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy annak a lánynak, a legjobb barátja vagyok, és nem akarom megbántani Orgonát.Rendes velem, és félek hogy mérges lesz vagy valami. De e közben meg... Aj, nem értem!
2014. nov. 22. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Küld el a srácnak a levelet, persze a megfelelő tartalommal!


2. Ha a válasza valami kedves akkor nyeregben vagy és a barátnőd lekophat a srácról, ha már megnyerted magadnak.


3. A csaj szerintem csak azért csinálja, hogy kiidegelje a pici lelkedet.


4. Kénytelen beszélni a srác a csajjal, mert ha nem még a végén lebunkózzák.


5. Ha összejössz a sráccal a barátnőd már sose lesz a barátnőd.


Ez az 5 pont nagyjából takar mindent. Apropó, ha eleged van a csajból akkor egyet értek az első komizóval is.

MINDENKÉPPEN küld el a szerelmednek a megfelelő tartalmú levelet, amit írtál! A szereted és ő szeret akkor kész!

Mentek az úton és utánatok az özönvíz. Magyarán: nem kell majd foglalkozni a féltékeny exbarátnővel.


Drukkolok neked!

2014. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nekem beszél nekem dumál"

"De viszont állandóan Orgonával beszél,"


az a baj, hogy vele is beszél?

mit írtál a levélben? attól függ, hogy elküldd-e.

2014. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!