Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mozaik csaladoknal a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozaik csaladoknal a kapcsolat elso par eveben,osszekoltozes elott mennyi idot toltottetek a parotokkal?

Figyelt kérdés
A paromnak van egy kislanya(7eves) es nekem egy kislanyom(3eves).Van amikor 1-2havonta egyszer hosszabb idot toltenek a gyerekek es mi is egyutt.Egyebkent meg a parom heti 3-4alkalommal alszik velem,ami azt jelenti h fel10re atjon.En 10kor elaltatom a gyereket,lefekszunk aludni es o reggel 7-8kor indul dolgozni.A het tobbi napjan otthon van illetve delutan megy a gyerekert minden nap.Hetvegente pedig egesz nap egyutt vannak.Felhoztam neki a problemamat h szeretnek vele tobb idot egyutt lenni.H nekem keves ez a fel10tol reggel 7ig tarto idoszak.Erre mondta h most fontosabb dolgaink vannak,epiti a kozos hazunkat..De azt sem tudom h kepzeli el..Semmit nem mondd..Mert h nem tervez elore..Szerinte minden alakul magatol..Kivel mennyi idot toltott a parja?Hogy szoktatjak ossze a gyerekeket?Hogy koltoznek ossze?
2020. júl. 14. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne előbb összeköltözni és kipróbálni,hogy mennyire megy az együttélés, mielőtt megépítteti a közös házatokat.

Mióta vagytok együtt? Tényleg kevésnek tűnik az az idő, amit leírtál, főleg,hogy kb. akkor is csak alszotok együtt,másra nemigen juthat idő.

Az nem lenne megoldás,hogy hétvégén egy napot együtt legyetek? A gyerekekkel közösen? Akár valami programot is csinálhatnátok vagy otthon bármit..

2020. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Nem hiszek az ilyen mozaik, LEGO, tetris,...akármi családokban.

Ha valaki egyedül marad a gyerekével, az ne keressen új párt!

2020. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Mi már 5 hónap után megbeszéltük, hogy komoly a dolog. Összeismertettük a gyerekekkel a párom, egyre több időt volt nálunk. Két hónappal később "hivatalosan" is együtt éltünk.

35 felett nem láttuk értelmét hosszan elhúzni, ha mindketten ugyanazt akarjuk.

2020. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1,5eve vagyunk egyutt.Ma szoba kerult a haz.Kiderult h az csak egy pici haz ahol az unokatesoja lakik es amit elkezdett megcsinalgatni az unokatesoja.En 33vagyok o 38.En sem latom ertelmet huzni az idot..Jo lenne latni h mennyire mukodunk jol egyutt egyutteles szempontjabol.A heti egy program kozosen nagyon jo otletnenk hangzik :)
2020. júl. 14. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy alakult?
2021. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A gyerekeknek jobb lett a kapcsolata.Most mar jol elvannak egyutt.Most vagyunk a babaprojecten es nezzuk a sajat lakast
2021. dec. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!