Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt ő komolyabb kapcsolatot akar mint én. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt akarja hogy jegyezem el.

De én 22 éves fejjel nem akarom ezt.


Vágyott rá és Megcsókolt egy másik fiút amit megbocsátotam neki a megcsalást de még fáj, nem tudtam dobni akkor ,és ezért még most se tudóm.


Már nincs az a erős szerelem nekem mint az elején az incidens után.


Magam se tudom mit érzek. Szóval tudóm ennek a kérdésnek nincs sok haszna inkább csak kiírom magamból a gondolataim.


Attól félek hogy nem lesz senkim talán és azért nem tudom dobni


2020. júl. 12. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól félve vagy vele, hogy nem lesz jobb, akkor inkább szakítani lenne érdemes. Eljegyezni semmiképp, inkább azon gondolkodj el, hogy ő -e az igazi, el tudod vele képzelni az ételedet, együtt élni, szeretnél -e tőle gyereket; ezeket milyen időn belül szeretnéd; ha nincsenek ilyen terveid, akkor még messze nem tartotok az elköteleződésnél.
2020. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, nem tudóm. Bocs, de ez komolyan szívenszúrt olvasás közben. :D
2020. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy nem akarsz tőle semmit, akkor ne pazarold az idejét, ne hitegesd.
2020. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális ha 22 évesen nem akarsz eljegyezni valakit. Barátnőd hány éves?

Egyébként az meg nem oké hogy valakiben nem értetek egyet és erre ő úgy válaszol hogy mással csókolózik. Ez éretlen dolog.

Le kell ülni megbeszélni hogy ki mit akar mondjuk 5 éven belül. Munka, magánélet, célok stb. Ha ezek nem egyeznek valamennyire, pl ő 5 even belül férjhez akar menni te meg nem akkor sajnos nincs miről beszélni. Nem egyeznek a célok, maradt a szakítás. Felesleges egymás idejét pazarolni.

Szerény véleményem szerint egyébként manapság elég felelőtlen dolog 22 évesen (vagy így akörül) házasodni, aztan meg később jön a megbolondulás, de ezt mindenki maga dönti el hogy mit szeretne.

2020. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam személy szerint kizáró ok a megcsalás, ezek után kidobnám, nemhogy eljegyezném. A másik, hogy valóban minden kapcsolatban tisztázni kell, hogy kinek milyen céljai vannak (karrier, házasság, gyerek, stb.) , és ha nincsenek közös célok, akkor nem sok értelme van folytatni.
2020. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon 2 év után biztosan nem jegyeznek el senkit.
2020. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a kapcsolatnak már most vége van...
2020. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megcsalás után vége, nem kell ide jegyesség, bocsi.. 25N
2020. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!