Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két visszahúzódó ember jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két visszahúzódó ember jó párost alkot vagy inkább csak visszahúzzák egymást?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
tapasztalatból mondom,hogy visszahúzzák egymást :D
2020. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Ha az egyik nyitva a külvilág felé, a másik féltékenyen elhúzz és fordítva.
2020. júl. 14. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Jó, főleg ha mind a ketten játékosak:D
2020. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez a többi személyiségjegyükön múlik, nyilván a visszahúzódóság csak egy a sok közül. Általában a hasonló a hasonlóval sokkal jobban működik hosszútávon.
2020. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-essel egyetértek, főleg az első mondatával. Attól, hogy valaki visszahúzódóbb alkat, nem feltétlen ilyen überfélénk antiszociális emberke. Nyilván a mértéktől is függ, attól, hogy elégedett-a magával, ismeri-e az értékeit, kompromisszumkész-e a másikkal szemben. Nekem is volt introvertáltként kapcsolatom másik introvertálttal, nem éreztem azt, hogy bármelyikünk visszahúzta volna a másikat - mondjuk az is igaz, hogy vannak olyan emberek, akik nem tudják felfogni azt, hogy amit ők szabad és jó életnek hívnak, az másoknak nem annyira vonzó, pl. nekem sosem hiányoztak az őőőőőrült esték, a fékevesztett bulizás, a fűvel-fával összefekvés, a tinédzserkori lázadozás. Mondjuk egyikünk sem volt szélsőségesen visszahúzódó, és jól ki is egészítettük egymást - ő vmivel könnyebben ismerkedett, viszont vmivel otthonülősebb volt. Így pl. volt olyan, hogy ő otthon maradt, én meg mentem másokkal pl. moziba, színházba, sörözni.
2020. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4,5

+1

2020. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!