Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mik a leggyakoribb oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mik a leggyakoribb oka annak, ha nem írtok vissza egy csávónak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
ha folyamatosan a videókártyákról meg a játékokról beszél
2020. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben rájövök, hogy egy idióta.
2020. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

mert egy nő ne adja ki magát csávónak:D unalmas.


Egy ffi írása teljesen más mint egy nőé, és hamar lebukik aki ilyet csinál:D

2020. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nincs közös témánk, vagy nem vagyunk egy hullámhosszon.
2020. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1) ismeretlenül rámír nem társkereső oldalon

2) farokfotót küld

3) meztelen képet kér

4) már megírtam neki, hogy bocs, nem, és utána is tovább zaklat

5) túl korán intim, szexuális jellegű, kétértelmű kérdést tesz fel / megjegyzéseket tesz (2. randi előtt... főleg ha 1. randi előtt, még az online ismerkedős fázisban teszi fel)

6) társkeresőn: ha látszik, hogy nem olvasta a profilomat, és full nem tartozik abba a körbe, akit keresek (pl. leírtam, hogy budapesti, 30-40 év közötti férfit keresek, erre ír nekem Egyházasdengelegről 55 éves... aki ennyire nem tisztel, azt én sem fogom megtisztelni)

7) egyértelműen spam / egyéb jelleggel nagyon gyanús :D

8) annyira borzalmas a helyesírása, hogy azt sem értem, mit ír

9) túl tolakodó kérdést tesz fel 2. randi előtt, amihez nincs köze (lakcím, mennyit keresek, mennyi megtakarításom van stb.)

2020. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszerűen nincs kedvem visszaírni. Ez nem azt jelenti, hogy nem is fogok, csak rá kell hangolódnom.
2020. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott és akkor nincs kedvem beszélni, utána pedig elfelejtem, hogy még lógok a válaszommal. Mire észreveszem, addigra már nagyon gáz reagálni...


A másik eset, mikor valami számomra nem tetszőt ír.

2020. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok még egy eszembe jutott - ez nem velem történt meg, de hallottam már ilyet, és erre sem válaszolnék, az tuti, ha ilyesmi történt volna.


Pasassal beszélünk (akár volt randi, akár nem), felszívódik hetekre-hónapokra, aztán mintha mi sem történt volna, jön jópofizni (szóval ha annyi sincs benne, hogy bocsi, hogy így eltűntem, ez meg az történt)

2020. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hot ismeretlen.
2020. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, itt egyáltalán senkinek nem írok vissza privátra, mert nem társkeresőzni járok ide.

Társkeresőn 5-ös jól összefoglalta miért.

2020. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!