Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a mai világban mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella220 kérdése:

Szerintetek a mai világban mi a leggyakoribb oka annak, hogy idővel valamelyik fél feldobja a kapcsolatát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 18:49
 1/8 Gál Zoé ***** válasza:
38%
Az, hogy nem szereti a másikat.
2018. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy nincsen kintartas tenni akaras a kapcsolatban . Az elet probara tesz igazan parokat es a gyongebb fel mindig elhagyja az erosebbet aki tenne is erte. Feladnak emberek tobb eves kapcsolatokat mert ok ujra a szerelmet szeretnek erezni , de Nem az fog egy eletig kintartani .. majd ra jon mindenki elobb utobb. Foleg a szakito fel szokta banni . Ha nem is azonnal de 1-2 ev vagy tobb de ra jon ha rossz dontest hozott. Az idot nem lehet vissza porgetni , nem mindenki szalad vissza ennyi ido utan mert hirtelen meggondolta magat a szakito fel.
2018. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
A túl sok inger. Facebook, egyéb közösségi oldalak, netes társkeresők...
2018. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Komminikacios problemak.
2018. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy az emberek nem azt választják, akivel összeillenek, hanem választanak valakit, és aztán megpróbálják olyanra formálni, ahogy nekik tetszik. A másiknak meg ez nem jön be, és egy ponton besokall.
2018. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen az embernek kevés kitörési lehetősége volt, egyedül szinte nem is illett (főleg a nőknek) élni. Megházasodtál, gyerekeid lettek, aztán vagy elváltál, vagy éltél egy szürke házasságban, vagy pedig azon szerencsés voltál, aki szerette a házastársát. Manapság az embernek sokkal több a lehetősége (karrier, utazás, költözés, tanulás), és több felé az elvárás is (már nem elég az érettségi, minimum 1-2 idegen nyelv nélkül halott vagy). Manapság az emberek egyrészt önzőbbek, másrészt nincs is akkora nyomás rajtuk családalapítás terén, mint nagyanyáinknak.


Az én barátom az nagyanyám szemében álompasi volt - volt munkája, volt diplomája, szeretett, és el akart venni feleségül.

Az én szememben viszont féltékeny volt és kisajátító, és ha vele maradtam volna elszúrtam volna a továbbtanulási terveimet.

2018. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Túl nagy igények, főleg a nőknél a facebook, instant gramm által, és a nyálcsorgató kanok által gerjesztve.


Engem egy nő azért dobott, mert "nem fejlődsz", nincs vezető beosztásom (csak simán annyit keresek nem vezetőként, mint az exe akihez visszament...), nincs menő drága autóm (én autóval csak közlekedni szoktam, és a legolcsóbban szeretném), nincs nagy arcom, nincs páwa cuccom, nem szórom a pénzt (meggondolom mire költök, és inkább bankszámlára teszem), nem műmájerkedek, nem feltűnősködöm.

(Az ex pár hónap múlva dobta másodszorra is...)

2018. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon bölcs válaszokat adtatok,köszönöm mindenkinek. Valóban ez a mai világ egy hányinger. A rengeteg inger félrevezeti az embert kapcsolatban élek de néha nem tom mi is a boldogság.
2018. márc. 8. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!