Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek etikus, ha a barátnőm randiját megfújom?

Figyelt kérdés
Egy ideje sejtem, hogy a barátnőm egy másik pasival (sejtem is kivel) levelezget. Nagyon titkolózik az egyik napjával kapcsolatban, biztos vagyok benne, hogy akkor találkoznak. Azon gondolkodom, hogy meghiúsítom a találkozót. Rájöhet, hogy én voltam? Hogyan csinálnátok, hogy ne derüljön ki? Vagy szimplán megmondanátok neki, hogy tudtok róla?

2020. júl. 15. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mi értelme ennek?
2020. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ő sem játszik fair eszközökkel. Talán kis elégtételt jelenthetne számomra. Az a bosszantó, hogy én sohasem csaptam be, mégis ezt csinálja velem. Miért nem mondja meg nyíltan, ha már nem szeret? Fájna, de azt jobban elfogadnám mint ezt a helyzetet.
2020. júl. 15. 08:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, hány èvesek vagytok? Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, nem a tini.

Ha tudod, hogy mással akar találkozhatunk, akkor szakítás vele. Vagy ha ez neked belefèr, akkor viseld el. De ennek a meghiúsításnak az ègvilágon semmi èrtelme.

2020. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Folyton átírja a teló, szóval ha mással akar találkozni, akkor szakíts vele.
2020. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy a barátnőm mással találkozzon. Nem lehet, hogy észhez tér azután, ha befeketítem a pasit? Aki egyébként a megszerzett információim alapján egy szélhámos, csak hülyíti a nőket.
2020. júl. 15. 08:23
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem tini. Ha szakítás is lesz a vége, talán kevésbé fog fájni, ha visszakapja tőlem. Szerintem a jövőben majd jobban meggondolja, hogy tegyen -e ilyet a barátjával.
2020. júl. 15. 08:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tèr èszhez, majd keres másik palit.

Nagyon nincs rendben ez a kapcsolat, ha a barátnőd kikacsintgat. Ez nem jön helyre attól, hogy befeketítesz bárkit.

Inkább ülhetnek le átbeszèlni a kapcsolatotok, cèljaitok, problèmáitok, ès rendezzètek soraitok egymással.

2020. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5 Nem lenne egyszerűbb, ha egyenesen őszintén elmondod a barátnődnek a véleményed? Megfúrni senkit nem tudsz hosszútávon, ráadásul ha kiderül még ejtve is leszel.

Nem jó stiklizni, mert előbb utóbb visszacsap rád-és hatványozottan.

2020. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog észhez térni. Hozd szóba, és szakíts. Tessék nyílt lapokkal játszani most is és a következő kapcsolatodban is.
2020. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de ezek után több mint valószínű, hogy vége ennek a kapcsolatnak, többé nem tudok benne megbízni. Legalább kap egy búcsúajándékot tőlem. Azon is gondolkozok, hogy odamegyek a randira és ott szembesítem, kínos lenne neki.
2020. júl. 15. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!