Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, aki most szakított a barátnőjével, etikus próbálkozni?

Figyelt kérdés
másfél éve bele vagyok zúgva a srácba, de eddig barátnője volt, most nagyon összevesztek és szakítottak, a srác nálam vigasztalódna, de nem akarom kihasználni, meg félek, hogy most nem gondolná komolyan, csak elkeseredésében kellenék neki. +van rá esély, hogy újra összejönnek ezért tudom, ha most nem lépek, könnyen lehet, hogy sosem lesz esélyünk együtt. Mondjak le róla inkább? etikátlan lenne?

2018. márc. 25. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem etikátlan éppenséggel, de te is tudod és írtad is, hogy mi lenne belőle.

"a srác nálam vigasztalódna"

Kell ez neked? Mert ha igen, akkor hajrá, csak ha úgy alakul (ahogy nyilván alakulni fog), akkor ne tegyél fel róla kérdéseket újra és ne bőgj évekig miatta.

2018. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem én a józan eszemmel, csak ott van az a mi van ha. Mi van ha úgy alakul, hogy együtt maradunk és belém szeret? Sose voltam ilyen naív, de mindent szeretek benne és most, hogy elérhetőbb közelségben van mindig rá gondolok.

ja én 21L ő 27F

2018. márc. 25. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálad vigasztalódna? Akkor etikus, úgysem szorult belé valami sok értelem.
2018. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én rárepülnék
2018. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!