Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekel még mindig ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel még mindig ezek után??

Figyelt kérdés

A baratommal 1 eve vagyunk egyutt, nehany honapon belul ossze is koltozunk. Mar szinte az elso percben ereztuk,hogy ez mas lesz,mint az elozo

kapcsolataink. Kozosen tervezzuk a jovot, teljes harmonia van koztunk, nincsenek vitak, teljesen megbizunk egymasban.

Viszont a problemam az,hogy van egy pasi, akivel 2 evig huztuk egymast.. pontosabban o engem, en hulye meg hagytam is magam. Akkor ugy ereztem nagyon szerelmes vagyok bele, es ugy ereztem soha senki se fog ennyire tetszeni kivul-belul.

Azota eltelt 2 ev, nem is beszeltunk, tudunk egymasrol, viszont en meg maig gondolok ra.. persze ha felkeresne vagy barmi lenne, nem talalkoznek vele vagy gondolkoznek el barmin is, a baratom tokeletes minden szempontbol es nem cserelnem el ezt a kapcsolatot semmi penzert. De nem ertem miert erdekel meg mindig mi van azzal a pasival.. a buszkesegem miatt?


2020. júl. 16. 20:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire benned van az ex, akkor nem vagy túl rajta száz százalékosan. Vagy hozol egy döntést, hogy kitörlöd az életedből, vagy benne marad, de akkor mindig nyugtalan leszel miatta. A döntés kizárólag a tiéd. Amúgy én nem javaslom, hogy az életedben tarsd.
2020. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!