Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szakított. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakított. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Vagyis szünet féleség. A kislánya hozzákerült mert meghalt az anyuka, napi kb. 12-13 órákat dolgozik.

Ma mondtam neki, hogy újra szeretém kezdeni. Mondta minden nap gondol rám de kapcsolatra ideje sincs gondolni. Sírtam kicsit. Mondta látom pont ez, neki erre semmk ideje. Kislányával kell a kapcsolatát rendezni, új munka új cég.

A kislány ismer engem és szeret is. Sokat volt annó nálunk.

( mondta ma telefonban is hogy a kislány ma egesz nap egyedül ö 22:00 ra esik haza. Sajnos rá is alig van ideje nem Pedig kapcsolatra gondolni. Pènzügyeit oldja stb.) nagyinál nem nagyon szeret a gyerek lenni.


Nyomulás lenne ha felajánlanám hogy nagyon szivesen elviszem a kislányt fagyizni, csavarogni ö se lenne egyedül és nekem lehet meg is nyílna. ( anyuka miatt eléggé ki van szegény). Illetve megmondanám nem az idejét akarom elvenni, gondokat csinállni hanem segíteni is. Gyerekkel, munkában. Nem nyafogni és várni hogy csak vele törödjön.


2020. júl. 16. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Mit nem értesz azon, hogy nem?


Miért kell tapadni, amikor udvariasan elküldtek? Megvárod, míg nyíltan küldd el a francba és aztán lesz okod megsértődni? Hagyd békén!

2020. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem akar veled semmilyen kapcsolatot.Hagyd békén.
2020. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos ő nem szeretne veled kapcsolatot. Ezt el kell fogadnod.
2020. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Na most szakított vagy szünet van? Mert nem mindegy. Csatlakozom a többiekhez, hagyd békén. Van épp elég gondja a pasinak most.
2020. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Volt hogy ö hívott hiányzok neki gondol rá sokszor hogy újra együtt.

Csak aztán jöttek a gondok.


Azért gondoltam hogy felajánlom hogy ne az tartsa vissza hogy csak elvárásaim lesznek hogy legyen velem, és erröl fog szólni.

2020. júl. 17. 00:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt. A segítségedet felajánlhatod, de ha pár hónapon belül nem rendeződik a dolog, engedd el.
2020. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 volt az első értelmes válasz. A többiek eszetlen rosszindulatúak. Miért ne ajánlhatnà fel a segítségèt?Valószínűleg nagy terhet venne le a férfi válláról, és több ideje/energiája lenne a párkapcsolatra. Meghal a gyerek anyja, a gyerek új helyre kerül, nyilván sokkos mindenki gyásztól+új munkahely. Ez rohadt stresszes lehet. Nem kell mindjárt azt mondani, hogy pattintani akarja a kérdezőt.
2020. júl. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan felajanlhatod a segitseged, de utana vonulj vissza ha azt mondja hogy nem. Erezze a hianyod, ha szeret es szeretne fog keresni.
2020. júl. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mondta hogy nagy segítség lenne neki ha a gyerekkel Foglalkoznák, de nemakar kihasználni. Pont ezért nemakarja pont most újra, hogy ne legyen az hogy ö este esik haza én egész nap a gyerekkel. ( pedig hogy neki ez lenne a legegyszerübb, meg a gyereknek is velem a legjobb mert szeret engem).

Mondta nem akar kihasználni ha nemtudja most megadni nekem amire én is vágyok, de hogy mindennap gondol rám.


Gondoltam hagyom öt pár hétig most. Jelentkezik - e, fogok - e neki hiányozni. Ha nyomulok elmarom.

2020. júl. 17. 13:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Jo te megtettel mindent. Eleg passziv, hagyj idot neki de ha nem keres 1-2 hetig hagyd ra.
2020. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!