Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arrol? ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arrol? , hogy a nőm pasik százainak kuld facen vicces fotokat (ismerősei) (ha kuldok neki egyet azonnal tövábbkuldi sokfele), majd egy komplett nyaralást lemond azért mert egy nőnek én is kuldtem vicces fotokat facen sőt még

Figyelt kérdés
beszéltem is vele,
2020. júl. 17. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a hülye, hogy még vele vagy.
2020. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki szint alatti emberrel kezd, az mit csodálkozik?
2020. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es nem vagyok látnok de ahogy elnézem te se
2020. júl. 17. 08:53
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Visszakérdezek:Te miért küldesz vicces fotókat?Akár Neki is, ha tudod,hogy azonnal százfelé küldi tovább, akár másnak?

Tulajdonképpen azt kifogásolod Nála amit Te, magad is teszel.


Sose értettem meg ezeket a vicces fotókat. Ha van ilyen úgyis megosztja mindenki, néha minden második poszt ugyanaz.

2020. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem egyik kollégája küld állandóan vicces fotókat, ma reggel is várt egy. Egyszerűen nem válaszolok ezekre, sokszor még meg se hangulatjelezem. Amúgy ha összefutunk teljesen barátian állok hozzá, nincs vele bajom, amúgy kedvelem.
2020. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vannak ilyen unatkozók, mert erre nem tudok jobb szót. Felháborító amikor hajnal 5-kor vagy este 10-kort jön a jóreggelt/jóéjszakát/szép álmokat/szépnapot. Nő vagyok, de szinte rendszeresen akad ilyen üzenetküldőm, nem törvényszerűen pasi személyében, nők is teszik.Egy ideig udvariasan szmájlizom. Aztán nem reagálok, és ha ez után se hagyja abba akkor tiltom.
2020. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
"Tulajdonképpen azt kifogásolod Nála amit Te, magad is teszel." olvasd el újra a kérdést, nem én mondtam le miatta a nyaralást hanem ő s olyasmit se írtam, hogy kifogásoltam volna valaha. erre van a facebook nem? kommunikációra. szerinted talán nem? s ezért képzeled el hogy olyanvalaki is kifogásolja aki nem ír ilyent?
2020. júl. 17. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező neki lehet 100 férfinek küldeni, neked egy nőnek sem. Csak azt nem értem miért hagyod, van szád eltudod neki mondani. Mindenesetre ha neked ez így jó es turod szo nelkul akkor egészségedre.
2020. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod hogy ha lemond nyaralást akkor hívogatnom kéne netán a nyakára járni személyesen mondogatni, hogy nekem is van jogom ahhoz amihez neki többszázszorosan? Vagy esetleg hívjam meg egy komplett randira s ott mondogassam neki? Vagy egy díszvacsorára s ott? Még jó hogy nem leánykérés előtt (vagy után) kellene vele erről diskurálnom. vagy még ezt is kitalálod ma?
2020. júl. 17. 12:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ezt már komolyan nem értem! Jártok ti egyáltalán? Lehet te is csak a 100 ismerőse közül egy vagy. A nyaralást meg azért mondja le mert nyomulásnak veszi.
2020. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!