Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egy állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy állandóan egyből támadni?

Figyelt kérdés

Ha vlmiért szólok normálisan akkor egyből megy a " mindig én vagyok a rossz" mindenért én vagyok a hibás.


Pl. tegnap megfürödve telefonozik a kanapén; én későn értem haza és kérdezem miert nem tudtad kivinni a penészes kenyeret 2 3 db megkezdett kenyér volt- a válasz nem ettem kenyeret. Mondtam de attól tudod h van itthon kenyér megnézhetned nem e rossz..

Szóval nincs meg az a körültekintő odafigyelő gondolkodás a háztartás kapcsán. Én figyelek hogy ami rossz az ki legyen dobva stb. az ilyen alap dolgokért miért kell szólni?


2020. júl. 17. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Azért kell egyből támadni mert vége a kapcsolatotoknak csak te még nem vetted észre. Meg azért amiért vitát kell kezdeményezni 3 szelet kenyéren.

Komolyan fájt volna megfogni és kidobni ahelyett hogy beszólsz érte?

Pont azért reagál így mert a mindene is tele van a beszólásokkal. Te meg azért szólsz be mert szerinted trehány és unod hogy nem teljesíti a szerinted alap elvárásaidat.

Ez semmi mást nem mutat mint hogy nincs köztetek valós kommunikáció nem kezeltétek az apró problémákat feszültségeket emellett teljesen más az igényetek dolgok iránt. Így mostanra pattanásig nőtt a feszültség köztetek. Gyanítom ha őszintén válaszolna arra a kérdésre hogy mit érez mikor haza érsz a válasza az lenne hogy feszült lesz.

Ez mutatkozik meg abban hogy jóformán már hozzá se lehet szólni.

Ha akartok még egymástól bármit érdemes lenne átbeszélni a dolgaitokat. Mert ebből így rövid úton szakítás lesz.

Te ügyet csinálsz egy pár másodperc alatt megoldható dologból ő meg nem tud türelmesen és nyugodtan reagálni a dolgaidra. Ennek így pont semmi értelme szerintem.

2020. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk enyém a háztartás oroszlánrésze, de előfordult már olyan, hogy nem vettem észre az 1-2 nap alatt bepenészedett kenyeret, mert nem ettem kenyeret.:)
2020. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hiába pontoztátok le az elsőt, részben igaza van! Ha egyszeri alkalom, oké, de nincs annál idegesítőbb, amikor jön a másik, és állandóan azt hajtogatja teli frusztráltsággal, hogy ezt mé nem csináltad, azt ménem csináltad, azt minek csináltad?? Akár az anyja a gyereknek... A semmiségeken akar vitát generálni. Penészes kenyér?? Úristen, world problem no1.! Majd holnap ki lesz dobva!
2020. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ő támad, te meg számonkérsz. Egykutya.
2020. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát pont ez a lényeg, hogy nem kéne szólni, hanem meg kell fognod és kidobni.

Azért a penészes kenyér nem az a kategória, mint mondjuk a használt tampon. Ez utóbbiért lehet szólni, ha nem a megfelelő helyen találkozol vele, a penészes kenyér nem az egyik vagy a másik fél feladata, hanem azé, akinek először eszébe jut.

Feleslegesen generálod a konfliktust.

2020. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bolhából csinálsz elefántot. Nem evett kenyeret, nem vette észre, kész. Neked meg fél perc kidobni.
2020. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt támad bmeg, mert úgy èrsz haza, hogy egyből lesed mit nem csinált meg, ès ugatsz èrte. Ha kidobta volna a kenyeret, találsz mást. Mièrt nem sepertèl fel, mièrt raktad el az akármit, stb. Nem vèletlenül támad, mert te valószínüleg folyton ezt csinálod, keresed a hiányosságokat.

Azèrt nem dobta ki, mert nem evett, nem látta. Pont. Nincs ilyen, hogy tudom, hogy van, règi már, ránèzek... Mi is azt dobjuk ki, amivel összetalálkozunk, hogy már nem jó. Marhára nem ez jár a fejünkbe. Ilyen marhaságokból nem csinálunk ügyet. Te èszrevetted, kidobod, aztán kèsz. Pár másodperc, ne essen már le a karikagyűrű az ujjadról, mert neked kellett vèghezvinned, ès te èrtèl haza kèsőbb.

Annyira szánalmas ilyen dolgokból feszkót generálni.

2020. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exférjem állandóan csesztetett. Soha nem csináltam semmit jót.. Egy példa: főztem, lenyírtam a füvet(ez 2 óra mert nagy a terület) , elláttam a jószágokat, kertet is rendeztem.. Majd megfürödtem és bent játszottunk a fiammal.. Szétpakolt, mert játszott.. Hazáért és azonnal rámtámadott, hogy milyen vagyok, hogy tudok ilyen kupiban élni. Nem csinálok semmit, bla-bla... Nem tudtam megfelelni sehogyan.. Elhagytam 8 évig hallgattam a piszkálását. Elég volt!
2020. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8 Az egyik barátnőmnek volt ilyen élettársa. Ha 19 feladat volt otthon, amiből ő 18at megcsinált, az le se volt sajnálva. Akkor azon ment a balhé, hogy a 19.-et miért nem csinálta meg. Sajnos vannak ilyen emberek, ezzel teszik tönkre a kapcsolatot.
2020. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Dedó. Minek nézegesse ha nem akar belőle enni?

Szerintem az gondoskodjon friss kenyérről, aki akar belőle enni.

2020. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!